AirTrick – Akrobatyka dla młodzieży i dorosłych

Znudziły Ci się siłownia i bieganie? Szukasz sportu, który wszechstronnie Cię rozwinie? Chcesz spędzić aktywnie wolny czas? Akrobatyka dla młodzieży i dorosłych – AirTrick jest dla Ciebie!

Zapraszamy młodzież (od 14. roku życia) i dorosłych na wyjątkowe warsztaty z akrobatyki na Ursynowie. Na warsztaty może przyjść każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Przyjdź i spróbuj swoich sił, nawet jeśli do tej pory nie miałeś nic wspólnego z akrobatyką.

Zajęcia odbywają się w nowej sali do akrobatyki wyposażonej w profesjonalny sprzęt, m.in. w dmuchaną ścieżkę do akrobatyki Airtrack, piankową matę, drabinki i materace.

Zajęcia

Warsztaty odbywają się w naszej nowej sali AcroSpace na Ursynowie, ul. Kulczyńskiego 14 na 2 poziomach zaawansowania. W piątki obydwie grupy zapraszamy na otwarte warsztaty, podczas którego można doskonalić swoje umiejętności pod okiem naszych trenerów. Poniżej znajdziesz aktualny grafik oraz adres naszej lokalizacji.

POZIOMY zaawansowania:

Początkująca – grupa dla młodzieży i dorosłych rozpoczynających przygodę z akrobatyką. Niepotrzebne są żadne umiejętności ani doświadczenie. Wystarczą dobre chęci! 🙂
Średnio zaawansowana – grupa dla młodzieży i dorosłych, którzy trenowali akrobatykę co najmniej rok. Potrafią samodzielnie, bądź z asekuracją wykonać przerzut bokiem, rundak, salta w przód i w tył, przerzuty w przód i w tył oraz salto machowe.

AcroSpace

ul. Kulczyńskiego 14,
Warszawa

(metro Imielin)

Poniedziałek
20:00 – 20:50 – grupa początkująca

Wtorek
20:00 – 21:20 – grupa średnio zaawansowana

Środa
20:00 – 20:50 – grupa początkująca

Czwartek
20:00 – 21:20 – grupa średnio zaawansowana

Piątek
18:30 – 19:20 – grupa początkująca

19:30 – 20:50 – trening otwarty (14 lat +)