AirKids – Akrobatyka dla dzieci (6-14 lat)

Serdecznie zapraszamy na treningi akrobatyki dla dzieci na Ursynowie. Akrobatyka to doskonały sport zarówno dla młodszych (przyjmujemy dzieci już od 6. roku życia), jak również dla starszych, którzy szukają ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu.

Akrobatyka to sport ogólnorozwojowy, w trakcie którego dzieci zwiększają swoją siłę, wytrzymałość oraz gibkość. Dzięki akrobatyce wzmacniane są mięśnie głębokie, które odpowiedzialne są za utrzymanie prawidłowej postawy ciała.

Zajęcia odbywają się w 4 dogodnych lokalizacjach na Ursynowie i są prowadzone przez dyplomowanych instruktorów na 3 poziomach zaawansowania z podziałem na grupy wiekowe, dzięki czemu zajęcia są dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.

Treningi są prowadzone w nowej sali do akrobatyki wyposażonej w profesjonalny sprzęt, m.in. w dmuchaną ścieżkę do akrobatyki Airtrack, piankową matę, materace i drabinki oraz na salach gimnastycznych w szkołach podstawowych.

Zapisz swoje dziecko na zajęcia, zanim zabraknie miejsc!

POZIOMY zaawansowania:

Początkująca – grupa dla dzieci rozpoczynających przygodę z akrobatyką. Niepotrzebne są żadne umiejętności ani doświadczenie.
Średnio zaawansowana I – grupa dla dzieci, które trenowały akrobatykę przez co najmniej pół roku. Potrafią wykonać przewroty w przód i tył, stanąć na rękach przy drabince, samodzielnie wykonać „gwiazdę”.
Średnio zaawansowana II – grupa dla dzieci i młodzieży, które trenowały akrobatykę od co najmniej roku. Potrafią wykonać różne rodzaje przewrotów, stanie na głowie, przedramionach, na rękach bez asekuracji. Potrafią wykonać przerzut bokiem oraz rundak. Znają technikę wykonywania salta w przód i w tył, przerzutu w przód i w tył oraz salta machowego.
Zaawansowana – grupa dla dzieci i młodzieży, które trenowały akrobatykę co najmniej dwa lata. Potrafią samodzielnie, bądź z asekuracją wykonać przerzut bokiem, rundak, salta w przód i w tył, przerzuty w przód i w tył oraz salto machowe.

Akrobatyka dla dzieci na Ursynowie:

GRAFIK może ulec zmianie.

 

Zajęcia ruszają 01.09.2020

AcroSpace

ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
(metro Imielin)

SP336

sala nr 40
ul. Małcużyńskiego 4, Warszawa
(metro Natolin)

Zajęcia ruszają: 15.09.2020

SP47

sala ruchowa nr 22
ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
(metro Kabaty)

W tym roku szkolnym, szkoła nie wynajmuje
sali do prowadzenia zajęć dla dzieci z poza szkoły.

Będziemy prowadzić treningi tylko dla dzieci
uczęszczających do SP47.

SP81

sala gimnastyczna
ul. Puszczyka 6, Warszawa
(metro Ursynów)

Zajęcia ruszają: 11.09.2020