Trenerzy Akrobatyki:

Marcin Markowski

 

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowana Fizycznego oraz dyplomowany instruktor akrobatyki. Jest twórcą wyjątkowych zajęć z akrobatyki dla dzieci i dorosłych z wykorzystaniem sprzętu firmy Airtrack Factory. Zajęcia z akrobatyki dla dzieci prowadzi od 2015 roku. Jednocześnie od 2011 roku, prowadzi treningi karate dla dzieci i dorosłych. Jego misją jest, aby uczestnicy zajęć przede wszystkim dobrze się bawili zwiększając swoje umiejętności. Podchodzi indywidualnie do każdej osoby, bez problemów nawiązuje kontakt z dziećmi i potrafi zachować zdrową dyscyplinę w trakcie treningu. Ze względu na coraz większe zainteresowanie jego treningami, rozbudowuje zespół  trenerów. Przy wyborze nowych osób do zespołu kieruje się przede wszystkim ich umiejętnościami nawiązywania kontaktu z dziećmi. Wybiera tych, którzy podobnie, jak on, na pierwszym miejscu stawiają na dobrą atmosferę w trakcie zajęć.

Kseniia Sulzhyk

 

Moja przygoda z akrobatyką zaczęła się, gdy miałam 8 lat. To wtedy rozpoczęłam zawodowe treningi, które po kilku latach doprowadziły mnie do zdobycia tytułu V-Mistrzyni Akrobatyki Sportowej na Ukrainie. Chociaż moja przygoda jako zawodniczki już się skończyła, to miłość do akrobatyki dalej trwa. Obecnie jestem dyplomowaną instruktorką tego sportu. Ponieważ przez 13 lat trenowałam również taniec, moje treningi uzupełniam o elementy taneczne. Zależy mi, żeby dzieci zarazić swoją pasją do sportu.

Jestem magistrem psychologii i dyplomowanym instruktorem akrobatyki. Pracowałam również jako animator oraz terapeuta w korekcji agresji dzieci poprzez arteterapie.

Jakub Valles

Swoją przygodę z gimnastyka sportowa zaczął w wieku 7 lat. Reprezentant kadry narodowej i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski juniorów i seniorów. Absolwent warszawskiej Akademii Wychowana Fizycznego oraz dyplomowany instruktor gimnastyki. Jego największa pasją wśród wszystkich przyrządów gimnastycznych były ćwiczenia wolne, gdzie zdobywał największe sportowe sukcesy, jak np. 2 miejsce na Mistrzostwach Polski seniorów na tym przyrządzie. Mimo, że już zakończył zawodową przygodę z gimnastyką po 17 latach trenowania, to ciągle ćwiczy różne akrobacje dla własnej radości i przyjemności, dbając o pozostanie w dobrej formie. Jest miłą i cierpliwą osobą dbającą o bezpieczeństwo i zadowolenie dzieci na zajęciach. Czerpie podwójna radość z każdej nowej rzeczy jaką może kogoś nauczyć, chętnie przekazując swoje wieloletnie doświadczenie innym.

Kadra AirCamp:

Ewa Kosewska

 

Absolwentka socjologii i terapii pedagogicznej, specjalizująca się w zakresie nurtów pedagogiki alternatywnej, szczególnie pedagogiki waldorfskiej. Na co dzień, pracuje jako nauczyciel wychowawca w szkole podstawowej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała od czasów liceum, jako opiekunka, wolontariusz, animator oraz opiekun wspierający dla osób z Zespołem Aspergera. Swoją pracę kolonijno-obozową rozpoczęła ponad 10 lat temu, regularnie wyjeżdżając jako wychowawca grupowy lub kierownik na różnego rodzaju wycieczkach, wyjazdach rekreacyjnych, czy obozach sportowych. Od kilku lat, bardzo mocno związana z działalnością obozową AcroAir. W wolnym czasie spełnia się artystycznie szyjąc i zajmując się stolarką. Poza tym, jest świeżo upieczoną mamą, co przepełnia Ją jeszcze większym szacunkiem wobec Dzieci i radością wobec wszelkich dziecięcych przedsięwzięć. 

Edytuj

Dawid Jankiewicz

 

Absolwent wychowania fizycznego ze specjalizacją w gimnastyce korekcyjnej oraz dyplomowany instruktor i trener piłki nożnej. Od 2010 roku regularnie pracuje z dziećmi oraz młodzieżą (obozy, kolonie, treningi piłkarskie, okolicznościowe imprezy sportowe itp.). Obecnie prowadzi zajęcia w kilku placówkach przedszkolnych oraz szkolnych, angażując podopiecznych w ogólnorozwojowe zajęcia sportowe oraz korekcyjne – zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Pasją, która rozpoczęła i rozwinęła jego przygodę ze sportem jest piłka nożna. Grał zawodowo w takich klubach jak: Legia Warszawa, Znicz Pruszków, Ursus Warszawa, Warka. Miał przyjemność rywalizować na boisku w barwach naszego kraju w reprezentacjach młodzieżowych.