Akrobatyka dla młodzieży i dorosłych

Znudziły Ci się siłownia i bieganie? Szukasz sportu, który wszechstronnie Cię rozwinie? Chcesz spędzić aktywnie wolny czas? Akrobatyka dla młodzieży i dorosłych jest dla Ciebie!

Zapraszamy młodzież (od 14. roku życia) i dorosłych na wyjątkowe zajęcia z akrobatyki na Ursynowie. Na zajęcia może przyjść każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Przyjdź i spróbuj swoich sił, nawet jeśli do tej pory nie miałeś nic wspólnego z akrobatyką.

Zajęcia odbywają się w nowej sali AcroSpace na Ursynowie (ul. Kulczyńskiego 14) w nowej sali do akrobatyki wyposażonej w profesjonalny sprzęt, m.in. w dmuchaną ścieżkę do akrobatyki Airtrack, piankową matę, drabinki i materace.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w formie ogólnorozwojowych warsztatów na 3 poziomach zaawansowania.

W piątki zapraszamy na trening otwarty, podczas którego można doskonalić swoje umiejętności pod okiem naszych trenerów. Poniżej znajdziesz aktualny grafik oraz adres naszej lokalizacji.

POZIOMY zaawansowania:

Początkująca – grupa dla młodzieży i dorosłych rozpoczynających przygodę z akrobatyką. Niepotrzebne są żadne umiejętności ani doświadczenie. Wystarczą dobre chęci! 🙂
Średnio zaawansowana – grupa dla młodzieży i dorosłych, potrafią wykonać samodzielnie przewrót w przód, przewrót w tył, przerzut bokiem, stanie na rękach przy drabince

Zaawansowana – grupa dla młodzieży i dorosłych, którzy potrafią samodzielnie, bądź z asekuracją wykonać przerzut bokiem, rundak, salta w przód i w tył, przerzuty w przód i w tył oraz salto machowe.

AcroSpace

ul. Kulczyńskiego 14,
Warszawa

(metro Imielin)

Poniedziałek
19:30 – 20:25 – grupa początkująca

20:30 – 21:25 – grupa średnio zaawansowana

Wtorek
20:00 – 21:25 – grupa zaawansowana

Środa
19:30 – 20:25 – grupa początkująca

20:30 – 21:25 – grupa średnio zaawansowana

Czwartek
20:00 – 21:25 – grupa zaawansowana

Piątek
18:30 – 19:25 – grupa początkująca

19:30 – 20:55 – trening otwarty (14 lat +)