AcroFamily

Zajęcia dla rodziców z dziećmi

Czas trwania: 55 min

Wspólna pasja dla całej rodziny!

Akrobatyka dla całych rodzin

AcroFamily

Wspólne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki dla rodziców z dziećmi.

Podziel pasję swojego dziecka

AcroFamily to nasze autorskie zajęcia, które od samego początku cieszą się niesłabnącą popularnością! To jedyna szansa, żeby wspólnie z dzieckiem poćwiczyć akrobatykę w bezpiecznych warunkach.

Dzieci uwielbiają ruch! Wspinanie się na drabinki, zwisy na drążku czy robienie fikołków – to wszystko jest dla nich naturalne. My, dorośli, często zapominamy, że ruch jest jedną z naszym podstawowych potrzeb. Nie mamy czasu, by ćwiczyć, bo praca, dom… A gdy pojawią się dzieci jest jeszcze trudniej. A gdyby tak połączyć treningi z czasem dla dziecka? 

Spędź wartościowy czas z dzieckiem i zadbaj o swoje zdrowie

Czasem trudno znaleźć w ciągu dnia chwilę, żeby skupić na byciu z dzieckiem. Dni przemykają przez palce, a w weekend chcemy nadrobić zaległości, co jest niezwykle trudne. Zapisując się na AcroFamily masz z góry zaplanowany wartościowy czas, który spędzasz z dzieckiem. A co najważniejsze, to dużo więcej niż wspólne oglądanie telewizji – razem kształtujecie nawyk dbania o swoje zdrowie i rozwijacie wspólna pasję, która może być podwaliną Waszej relacji! 

Dostosowane do uczestników

Zajęcia AcroFamily cieszą się dużym zainteresowaniem od samego początku. Jednak dbamy o to, aby ćwiczyć można było w kameralnym gronie w przestronnej sali ze wszystkimi dostępnymi tam sprzętami. Treningi zawsze dostosowywane są do osób obecnych na zajęciach, a proponowane przez trenera ćwiczenia mają kilka wariantów zależnych od sprawności dzieci i rodziców. 

Dla nieśmiałych dzieci  

Uczestnictwo w AcroFamily może być łagodnym wprowadzeniem do zajęć grupowych dla nieśmiałych dzieci. Obecność rodzica dodaje mu odwagi. 

Niejednokrotnie byliśmy świadkami, gdy mali uczestnicy AcroFamily, zapragnęli chodzić na własne zajęcia, chociaż na początku nie było mowy o samodzielnym treningu. 

To, co zasadzisz…

Nawyk dbanie o swoje zdrowie to najcenniejsze, co możesz podarować swojemu dziecku i… sobie! 

Wielu uczestników AcroFamily podkreśla, że zajęcia dały im pretekst do wspólnego ćwiczenia również w domu i rozwijania sportowych pasji w całej rodzinie! Wierzymy, że to będzie tylko początek Waszej przygody ze sportem! 

 

akrobatyka zajęcia dla przedszkolaków
przedszkolaki akrobatyka
akrobatyka dla przedszkolaków

Najważniejsze informacje

Akrobatyka dla rodziców z dziećmi

Lokalizacja

Sala na parterze AcroSpace, ul. Kulczyńskiego 14 (metro Imielin).

Czas trwania

 55 min.

 

Grafik

W styczniu zajęcia AcroFamily nie odbywaja się. Zapraszamy od lutego zgodnie z grafikiem. 

Grafik 2023/24 (klik)

 

Grupa dla rodziców z dziećmi 4-6 lat

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki dla rodziców z dziećmi. Nie wymagane są żadne umiejętności, aby zacząć! W zajęciach uczestniczy jeden rodzic i jedno lub więcej dzieci.

Grupa dla rodziców z dziećmi powyżej 6 lat

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki dla rodziców z dziećmi. Nie wymagane są żadne umiejętności, aby zacząć! W zajęciach uczestniczy jeden rodzic i jedno lub więcej dzieci.

Więcej informacji

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Anna Pycia

anna@acroair.pl

730-710-605

Dołącz do nas

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są bezpłatne!

Tylko zapis przez formularz on-line gwarantuje miejce w grupie. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

WAŻNE! Jeśli w formularzu nie widzisz grupy, na którą chcesz się zapisać, to znaczy, że aktualnie nie ma w niej miejsc. Skontaktuj się z nami, aby wpisać się na listę rezerwową

anna@acroair.pl 730 710 605