Joga i aerial joga

Zajęcia dla dorosłych

Różne poziomy zaawansowania

Aerial joga –  joga na hamakach

Zajęcia dla dorosłych

JOGA I AERIAL JOGA

Wzmacniające i rozciągające zajęcia jogi poprawiają nie tylko kondycję ciała, ale także ducha.

Wzmocnij swoje ciało, by wzmocnić siebie

Silne ciało to silne wnętrze: spokojne, pewne siebie, odważne. W AcroAir można praktykować jogę o różnej intensywności, by każdy mógł wybrać to, co najlepsze dla niego. 

Na jogę w AcroAir zapraszamy osoby początkujące, którym pies z głową w dół kojarzy się tylko ze zwierzęciem, jak również te które praktykują już jakiś czas. Na bezpłatnych zajęciach próbnych możesz sprawdzić, czy to dla Ciebie. Ale uwaga! Ostrzegamy, najpewniej zostaniesz z nami na dłużej!

Jak wygląda praktyka jogi w AcroAir?

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jogą lub wracają po dłuższej przerwie – zapraszamy na zajęcia hatha jogi, jogi łagodnej oraz aerial jogę. Osoby zaawansowane również mogą uczęszczać na te zajęcia, a dodatkowo przygotowaliśmy dla nich mocniejszą praktykę w ramach power jogi!  

Zaglądając do naszego grafiku na pewno znajdziesz coś dla siebie!

W trakcie praktyki skupiamy się na wzmacnianiu i rozciąganiu ciała. Wyciągamy zgarbione kręgosłupy, otwieramy klatkę piersiową i serca, rozciągamy tyły nóg, gdzie najczęściej gromadzi się napięcie. A wszystko po to, by wyjść do świata z zupełnie nową energią.

Co zabrać na pierwsze zajęcia jogi?

Na początek wystarczy, że po prostu przyjdziesz na zajęcia w wygodnym, dopasowanym stroju sportowym, np. legginsy i sportowy top. Na zajęcia aerial yogi najlepiej ubrać się w długie legginsy i dopasowaną koszulkę z krótkim rękawem.  Nie musisz nawet mieć swojej maty – możesz skorzystać z tych dostępnych w naszej szkole! Z czasem, jeśli poczujesz, że joga to jest to, zachęcamy do zakupu własnej maty.

Polecamy ostatni posiłek przed zajęciami zjeść min. dwie godziny wcześniej. Dwie godziny przed zajęciami aerial yogi unikaj również kawy. 

W szkole dostępne są przybory pomocne w praktyce jogi: klocki, paski oraz hamaki z pasami. 

Jedyna taka aerial joga na Ursynowie

Hamaki do jogi (yoga trapeze) posiadamy jako jedyni w Warszawie! Umożliwiają one czerpanie korzyści z pozycji odwróconych, najbardziej wartościowych w jodze, ale jednocześnie dla wielu osób, przynajmniej na początku praktyki, bywają nieosiągalne.

Aerial yoga pomaga odwrócić negatywny wpływ grawitacji na nasze ciała: wydłuża kręgosłup, reguluje pracę serca, usprawnia przepływ limfy, a wszystko to dzieje się zupełnie niepostrzeżenie, bo te zajęcia dają mnóstwo dziecięcej radości. W przeciwieństwie do jogi na szarfach, hamaki nie wymagają posiadania już sprawnego ciała. Z resztą, przekonaj się na zajęciach próbnych.

Mama Joga – joga dla mam z małymi dziećmi

Jeśli chciałabyś poćwiczyć i jednocześnie odpocząć, ale nie masz z kim zostawić swojego małego dziecka, to zapraszamy do nas. Na Mama Joga spędzisz czas ze swoim dzieckiem jednocześnie robiąc coś dla siebie. Spotkasz się z innymi mami, dla których bliskość jest taka samo ważna, jak dla Ciebie! 

Zapraszamy mamy z dziećmi od 3 miesięcy do 2. roku życia. Kameralną grupę poprowadzi doświadczona nauczycielka jogi dla dzieci i dorosłych, Anna Rusiecka prywatnie mama dwójki sympatycznych rozrabiaków.

Nowość! Joga hormonalna Ursynów

Joga hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów żeńskich, wyregulować wagę ciała oraz zredukować stres.

Zapraszamy szczególnie kobiety, które: 

  • cierpią na bolesne miesiączki
  • mają nierównowagę hormonalną w ciele
  • pragną zwiększyć poziom swojej życiowej energii
  • pragną wieść bardziej spokojne życie
  • chcą zgubić oponkę i pięknie ukształtować talię
  • potrzebują wsparcia w okresie okołomenopauzalnym
  • potrzebują wsparcia w staraniach o dziecko
  • cierpią na problemy z zasypianiem, koncentracja i odczuwaniem siebie jako kobiety

Niezależnie od wybranego stylu pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są zawsze bezpłatne! 

 

aerial joga Ursynów
przedszkolaki akrobatyka
aerial joga hamaki Ursynów
aerial joga hamaki Ursynów
joga hormonalna Ursynów

Najważniejsze informacje

Joga i aerial joga

Lokalizacja

Sala na I piętrze AcroSpace, ul. Kulczyńskiego 14 (metro Imielin).

Czas trwania

70 min – power joga, joga łagodna, aerial joga, joga hormonalna

40 min – mama joga

 

Mama Yoga

Grupa dla wszystkich poziomów zaawansowania. Zajęcia dedykowane dla mam małych dzieci, na które można przyjść ze swoją pociechą. 

 

Hatha joga

Grupa dla wszystkich poziomów zaawansowania. Wolne tempo wykonywanych ćwiczeń pozwala dokładnie poznać podstawowe pozycje. Wzmacnia całe ciało. 

 

Łagodna joga + Pranayama

Grupa dla wszystkich poziomów zaawansowania. Łagodna praktyka przeplatana z ćwiczeniami oddechowymi.

 

Power Yoga

Grupa średnio zaawasowana. Dla dorosłych, którzy praktykują jogę od minimum roku. Wzmacniająca i intensywna praktyka. Na zajęciach wykorzystywane są również hamaki.

Aerial Yoga

Grupa początkująca.  Wzmacniająca i rozciągająca praktyka z wykorzystaniem hamaków jogowych przez cały czas trwania zajęć. 

Joga hormonalna

Grupa początkująca. Praktyka regulująca pracę hormonów, w szczególności jajników, przysadki, tarczycy oraz nadnerczy.

Więcej informacji

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Justyna Markowska

justyna@acroair.pl

603-07-42-42

Dołącz do nas

Pierwsze zajęcia są bezpłatne!

Tylko zapis przez formularz on-line gwarantuje miejce w grupie. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

 

WAŻNE! Jeśli w formularzu nie widzisz grupy, na którą chcesz się zapisać, to znaczy, że aktualnie nie ma w niej miejsc. Skontaktuj się z nami, aby wpisać się na listę rezerwową

anna@acroair.pl 730 710 605