Joga i aerial joga

Zajęcia dla dorosłych

Różne poziomy zaawansowania

Aerial joga –  joga na hamakach

Zajęcia dla dorosłych

JOGA I AERIAL JOGA

Wzmacniające i rozciągające zajęcia jogi poprawiają nie tylko kondycję ciała, ale także ducha.

Wzmocnij swoje ciało, by wzmocnić siebie

Silne ciało to silne wnętrze: spokojne, pewne siebie, odważne. W AcroAir można praktykować jogę o różnej intensywności, by każdy mógł wybrać to, co najlepsze dla niego. 

Na jogę w AcroAir zapraszamy osoby początkujące, którym pies z głową w dół kojarzy się tylko ze zwierzęciem, jak również te które praktykują już jakiś czas. Na bezpłatnych zajęciach próbnych możesz sprawdzić, czy to dla Ciebie. Ale uwaga! Ostrzegamy, najpewniej zostaniesz z nami na dłużej!

Jak wygląda praktyka jogi w AcroAir?

Zapraszamy osoby o różnym stopniu zaawansowania. Grupy mają charakter open, co oznacza, że nauczyciel dostosowuje praktykę do poziomu ćwiczących, odpowiednio modyfikując asany.  

Zaglądając do naszego grafiku na pewno znajdziesz coś dla siebie!

W trakcie praktyki skupiamy się na wzmacnianiu i rozciąganiu ciała. Wyciągamy zgarbione kręgosłupy, otwieramy klatkę piersiową i serca, rozciągamy tyły nóg, gdzie najczęściej gromadzi się napięcie. A wszystko po to, by wyjść do świata z zupełnie nową energią.

Co zabrać na pierwsze zajęcia jogi?

Na początek wystarczy, że po prostu przyjdziesz na zajęcia w wygodnym, dopasowanym stroju sportowym, np. legginsy i sportowy top. Na zajęcia aerial jogi najlepiej ubrać się w długie legginsy i dopasowaną koszulkę z krótkim rękawem. Koszulki odkrywające pachy są kiepskim wyborem ze względu higienicznych i komfortu ćwiczeń – delikatna skóra jest podatna na otarcia zwłaszcza na początku praktyki.  Nie musisz nawet mieć swojej maty – możesz skorzystać z tych dostępnych w naszej szkole! Z czasem, jeśli poczujesz, że joga to jest to, zachęcamy do zakupu własnej maty.

Polecamy ostatni posiłek przed zajęciami zjeść min. dwie godziny wcześniej. Dwie godziny przed zajęciami aerial jogi unikaj również kawy. 

W szkole dostępne są przybory pomocne w praktyce jogi: klocki, paski oraz hamaki z pasami. 

Jedyna taka aerial joga na Ursynowie

Hamaki do jogi (yoga trapeze) posiadamy jako jedyni w Warszawie! Umożliwiają one czerpanie korzyści z pozycji odwróconych, najbardziej wartościowych w jodze, ale jednocześnie dla wielu osób, przynajmniej na początku praktyki, bywają nieosiągalne.

Aerial joga pomaga odwrócić negatywny wpływ grawitacji na nasze ciała: wydłuża kręgosłup, reguluje pracę serca, usprawnia przepływ limfy, a wszystko to dzieje się zupełnie niepostrzeżenie, bo te zajęcia dają mnóstwo dziecięcej radości. W przeciwieństwie do jogi na szarfach, hamaki nie wymagają posiadania już sprawnego ciała. Z resztą, przekonaj się na zajęciach próbnych.

Niezależnie od wybranego stylu pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są zawsze bezpłatne! 

 

aerial joga Ursynów
przedszkolaki akrobatyka
aerial joga hamaki Ursynów

Najważniejsze informacje

Joga i aerial joga

Lokalizacja

Sala na I piętrze AcroSpace, ul. Kulczyńskiego 14 (metro Imielin).

Czas trwania

70 min 

 

 

Joga holistyczna

Zajęcia dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Praktyka dostosowana do umiejętności uczestników odpowiadająca na ich potrzeby tu i teraz. 

 

Aerial Joga

Wzmacniająca i rozciągająca praktyka z wykorzystaniem hamaków jogowych przez cały czas trwania zajęć.

Więcej informacji

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Justyna Markowska

justyna@acroair.pl

603-07-42-42

Dołącz do nas

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są bezpłatne!

Tylko zapis przez formularz on-line gwarantuje miejce w grupie. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

 

WAŻNE! Jeśli w formularzu nie widzisz grupy, na którą chcesz się zapisać, to znaczy, że aktualnie nie ma w niej miejsc. Skontaktuj się z nami, aby wpisać się na listę rezerwową

anna@acroair.pl 730 710 605