Poznaj nasze zajęcia!

Zajęcia sportowe na Ursynowie:
Akrobatyka dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych

Różne rodzaje jogi

Karate olimpijskie

Zapisz się na zajęcia

Tutaj znajdziesz formularz z zapisami na wszystkie zajęcia

Poznaj nasz grafik

Tutaj znajdziesz nasz aktualny grafik

akrobatyka zajęcia dla przedszkolaków

Przedszkolaki

Na treningi akrobatyki zapraszamy przedszkolaki od 4. roku życia! Przygotowaliśmy specjalnie dla nich grupy o dwóch poziomach zaawansowania! Treningi mają charakter ogólnorozwojowy: wzmacniają ciało, zwiększają sprawność i pozwalają rozładować nadmiar energii

Dzieci

Do wyboru mamy aż cztery poziomy zaawansowania, dzięki czemu każdy ćwiczy w najlepszych dla siebie warunkach. Grupy początkujące dzielimy również ze względu na wiek, żeby trochę starsi nie musieli ćwiczyć z maluszkami, nawet jeśli też dopiero uczą się przewrotów.

treningi akrobatyki w wakacje warszawa

Młodzież i dorośli

Zajęcia dla osób powyżej 14. roku życia, które szukają sportu rozwijającego wszechstronnie ciało, a jednocześnie fajnego sposobu na spędzenie wolnego czasu. Tutaj poznasz ludzi, dla których akrobatyka stała się pasją. Nasze grupy dzielimy na trzy stopnie zaawansowania. Można dołączyć w każdym wieku!

AcroFamily

to nasze autorskie zajęcia, w trakcie których rodzic i dziecko wspólnie spędzają czas ucząc się podstawowych elementów akrobatycznych. To doskonały sposób na rozwijanie pasji i kształtowanie prawidłowych nawyków. Na AcroFamily ćwiczą rodzice z małymi dziećmi, ale również z nastolatkami.

Joga i aerial yoga

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą czy praktykujesz już dłuższy czas, u nas znajdziesz miejsce dla siebie. A może chcesz spróbować czegoś nowego, np. powisieć na hamaku z głową w dół? Zapraszamy na aerial jogę!

AcroAir akrobatyka Warszawa Ursynów dzieci dorośli Marcin Markowski

Stretching

Dużo siedziesz i szukasz ruchu, który pomoże łagodnie rozluźnić ciało? Nasz stretching to zestaw ćwiczeń, które pomogą rozluźnić napięcia, zmobilizować ciało i przywrócić je do pełnej sprawności. A wszystko to z przyjemnością. 

AcroAir akrobatyka Warszawa Ursynów dzieci dorośli Marcin Markowski

Warsztaty

Od czasu do czasu organizujemy warsztaty akrobatyczne i stretchingowe. Sprawdź może znajdziwesz wydarzenie dla siebie, ktore pomoże Ci zwiększyć swoje umiejętności akrobatyczne.  

karate Ursynów

Karate

zapraszamy na treningi karate olimpijskiego do naszego zaprzyjaźnionego klubu karate RYUUDO. Zajęcia dla dzieci od 4. roku życia. Dostępne są także grupy dla zawodników szkolące w walce (kumite) oraz kata.