Akrobatyka dla młodzieży i dorosłych

Zajęcia dla osób powyżej 14 r.ż

Czas trwania: zależnie od poziomu zaawansownaia

Różne poziomy zaawansowania

Akrobatyka dla młodzieży i dorosłych

AIRTRICK

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki dla młodzieży powyżej 14 r.ż. oraz dorosłych. Długość zajęć dostosowana jest do poziomu zaawansowania.

Inny wymiar aktywności fizycznej

Jeśli znudziła Ci się siłownia i bieganie, szukasz sportu, który wszechstronnie rozwinie ciało, to jesteś we właściwym miejscu! Akrobatyka to doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz zdobycie nowych, wartościowych znajomości. 

Niezależnie od tego czy kiedykolwiek ćwiczyłeś akrobatykę, zawsze lubiłeś rozciągać się, robić gwiazdy i podobne figury, czy ostatni przewrót zrobiłeś w podstawówce, w AcroAir jest miejsce dla Ciebie! Możesz spróbować swoich sił na bezpłatnych zajęciach próbnych.

Czego możesz spodziewać się na pierwszych zajęciach?

W AcroAir stawiamy na dobrą zabawę i stopniowe zdobywanie umiejętności. Nasi trenerzy zwracają uwagę na każdy szczegół, dają indywidaulne wskazówki, a wszystko po to, żebyś w odpowiednim tempie rozwijał swoje umiejętności.

Przez cały czas na zajęciach panuje luźna i przyjazna atmosfera, okraszona poczuciem humoru trenerów. Naszym celem jest zwiększanie umiejętności uczestników w bezstresowej atmosferze. 

Wiek i poziomy zaawansowania

Na zajęciach dla młodzieży i dorosłych zapraszamy wszystkie osoby powyżej 14 r.ż. Górnej granicy wieku nie ma. Przychodzą do nas zarówno licealiści, studenci, jak i rodzice małych dzieci, a nawet zdarzają się tandemy rodziców i dorosłych dzieci.

Grupy średnio zaawansowane oraz zaawansowane mają dłuższe treningi, aby więcej czasu zostało na to, co tygryski lubią najbardziej, czyli skakanie. Dużą uwagę nasi trenerzy przykładają do rozgrzewki, wzmacniania całego ciała oraz rozciągania. W każdej grupie zaawansowania znajdzie się czas na te elementy treningu.

Nowe przyjaźnie

Akrobatyka to nie tylko sport. To pasja! Uczestnicy naszych zajęć doskonale to rozumieją. Dlatego często spotykają się też po zajęciach: spędzają razem czas w parkach trampolin, wychodzą na pizzę, a wielu z nich jeździ na nasze obozy akrobatyczne!

Mamy za sobą już dwie edycje obozu akrobatycznego dla dorosłych! Według relacji uczestników, to najlepsze kolonie w życiu 🙂

A co, jeśli moje ciało nie da rady?

Jeśli martwisz się, że Twoje ciało nie da rady, będziesz najstarszy albo najgorszy w grupie, daj sobie szansę! Zajęcia próbne są u nas zawsze bezpłatne i satysfakcja z wykonanych ćwiczeń oraz przyjazna atmosfera na pewno przekonają Cię, że akrobatyka w AcroAir to jednak jest to!

Wiele z elementów akrobatycznych wymaga przełamania się w głowie. Nasi trenerzy oraz wszyscy uczestnicy będą wspierać Cię w pokonywaniu ograniczeń!

Trenujący w AcroAir powtarzają, że poza poprawą sprawności fizycznej i zdobyciem nowych, wartościowych znajomości, zyskali pewność siebie, częściej się uśmiechają i wreszcie uwierzyli, że potrafią pokonać swoje słabości. 

Dołącz do nich!

akrobatyka zajęcia dla przedszkolaków
przedszkolaki akrobatyka
akrobatyka dla przedszkolaków

Najważniejsze informacje

Akrobatyka dla młodzieży i dorosłych

Lokalizacja

  • AcroSpace, sala na parterze, ul. Kulczyńskiego 14 (metro Imielin)

Czas trwania

55 min – grupa początkująca 

70 min – grupa średnio zaawansowana

85 min – grupa zaawansowana 

 

Grupa początkująca

Dla młodzieży i dorosłych rozpoczynających przygodę z akrobatyką. Niepotrzebne są żadne umiejętności ani doświadczenie. Wystarczą dobre chęci!

Grupa średnio zaawansowana

Dla młodzieży i dorosłych, którzy potrafią samodzielnie bądź z asekuracją wykonać różne rodzaje przewrotów, stanie na głowie, na rękach, przerzut bokiem, rundak oraz salto w przód. 

Grupa zaawansowana

Dla młodzieży i dorosłych, którzy potrafią samodzielnie wykonać przerzut bokiem, rundak, salto w przód i w tył, przerzuty w przód i w tył oraz salto machowe. Z asekuracją są w stanie łączyć skoki w kombinacje.

Więcej informacji

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Anna Pycia

anna@acroair.pl

730-710-605

Dołącz do nas

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są bezpłatne!

Tylko zapis przez formularz on-line gwarantuje miejce w grupie. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

 

WAŻNE! Jeśli w formularzu nie widzisz grupy, na którą chcesz się zapisać, to znaczy, że aktualnie nie ma w niej miejsc. Skontaktuj się z nami, aby wpisać się na listę rezerwową

anna@acroair.pl 730 710 605