Akrobatyka dla przedszkolaków

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat

Czas trwania: 40 min

Różne poziomy zaawansowania

Akrobatyka dla DZIECI 4-6 LAT

LITTLE ACRO

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki dla młodszych dzieci o czasie trwania dostosowanym do wieku.

Jakiej aktywności potrzebuje dziecko w wieku 4-6 lat?

Dla małych dzieci ruch jest nie tylko sposobem na rozładowanie energii, ale przede wszystkim jedną z niezbędnych potrzeb życiowych. 

Dzieci uwielbiają ruch! Wspinanie się na drabinki, zwisy na drążku czy robienie fikołków – to wszystko jest dla nich naturalne. Jednak często z różnych powodów mają ograniczone możliwości wykonywania tych ewolucji. W AcroAir tworzymy bezpieczne otoczenie, w którym dzieci kształtują prozdrowotny nawyk regularnego uprawiania sportu. Zajęcia odbywają się w jasnej, przestronnej sali, wyposażonej w profesjonalny sprzęt: miękką piankową matę, materace, drabinki, dmuchane sprzęty widącego producenta AirTrack Factory.

Sport – niezbędny do zachowania zdrowia

Aktywność fizyczna jest czynnikiem, który w znaczący sposób wpływa na rozwój fizyczny, psychiczny i społeczny dziecka. W tym wieku dziecko powinno rozwijać się wszechstronnie. Dlatego w AcroAir treningi akrobatyki są treningami ogólnorozwojowymi z elementami akrobatyki. Zależy nam na tym, aby dzieci wyszły od nas z dobrymi podstawami, nawet jeśli w przyszłości zdecydują się na uprawianie innego sportu.

Akrobatyka dobra na start!

Akrobatyka wszechstronnie wpływa na ciało: poprawia koordynację ruchową i wzmacnia mięśnie głębokie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Zajęcia w AcroAir doskonale rozwijają sprawność i pozwalają opanować najprostsze elementy akrobatyczne, które są powodem do dumy dla młodego człowieka!

Przymiarki do wfu

Zajęcia z akrobatyki dla przedszkolaków to również przygotowanie do wspólnych ćwiczeń z kolegami i koleżankami na lekcjach wf.

Zajęcia odbywają się w mniejszych grupach pod opieką doświadczonego trenera. Aby jeszcze lepiej dostosować treningi do umiejętności dzieci utworzyliśmy dwie grupy zaawansowania: początkującą i średnio zaawansowaną.

Nasi trenerzy

Zajęcia dla przedszkolaków prowadzą dyplomowani  instruktorzy akrobatyki, którzy posiadają doświadczenie w opiece nad tak małymi dziećmi.

W AcroAir panuje rodzinna atomosfera. Wspieramy koncepcję rodzicielstwa bliskości i NVC. Wiemy, że stworzyliśmy miejsce, w którym nawiązuje się przyjaźnie na całe życie!

 

akrobatyka zajęcia dla przedszkolaków
przedszkolaki akrobatyka
akrobatyka dla przedszkolaków

Najważniejsze informacje

Akrobatyka dla przedszkolaków

Lokalizacja

Sala na I piętrze AcroSpace, ul. Kulczyńskiego 14 (metro Imielin).

Czas trwania

 40 min.

 

Grupa początkująca

Dla dzieci rozpoczynających przygodę z akrobatyką. Niepotrzebne są żadne umiejętności ani doświadczenie.

 

Grupa średnio zaawansowana

Dla dzieci, które potrafią samodzielnie wykonać przewrót w przód i tył oraz stanąć na rękach przy drabince.

Więcej informacji

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Anna Pycia

anna@acroair.pl

730-710-605

Dołącz do nas

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są bezpłatne!

Tylko zapis przez formularz on-line gwarantuje miejce w grupie. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

WAŻNE! Jeśli w formularzu nie widzisz grupy, na którą chcesz się zapisać, to znaczy, że aktualnie nie ma w niej miejsc. Skontaktuj się z nami, aby wpisać się na listę rezerwową

anna@acroair.pl 730 710 605