Stretching dla kręgosłupa

Zajęcia dla dorosłych

Czas trwania: 55 min

Na każdym poziomie zaawansowania

Zajęcie dla dorosłych

Stretching dla kręgosłupa

Czy ból kręgosłupa utrudnia Ci codzienne życie? Czujesz, że Twoje ciało potrzebuje odrobiny uwagi i rozluźnienia? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Stretching dla kręgosłupa to ważny element w drodze do zdrowego, zrelaksowanego kręgosłupa i lepszej jakości życia.

Koniec z bólem pleców!

Zdrowy kręgosłup to klucz do zdrowego życia. Niestety, współczesny styl życia sprawia, że nasza główna oś ciała jest zaniedbana, boli i często uniemożliwia poruszanie się w pełnym zakresie. 

Wielu osobom stretching kojarzy się z nudnym i bolesnym siedzeniem w jednej pozycji przez dłuższy czas. Czas rozprawić się z tym mitem! Stretching dla kręgosłupa w AcroAir to zajęcia, na których wykorzystujemy różne techniki stretchingu, mobilizacji, rollowania  oraz ćwiczenia oddechowe, by poprawić sprawność kręgosłup i pozbyć się bólu.  

Stretching dla kręgosłupa – coś więcej niż rozciąganie

Ćwiczenia wzmacniające i stabilizujące przeplatają się z różnymi technikami rozciągania. Dlaczego? Ponieważ takie połączenie pozwala na uzyskania szybszych i długotrwałych efektów. 

Regularne ćwiczenia stretchingowe zwiększają elastyczność kręgosłupa, co ułatwia wykonywanie codziennych czynności i zapobiega utracie zakresu ruchu.

Dla totalnie początkujących

Stretching dla kręgosłupa w AcroAir prowadzimy w formie open classes – to oznacza, że osoba prowadząca modyfikuje ćwiczenia tak, aby każdy mógł poprawnie je wykonać i cieszyć się rezultatami. Ponadto na zajęciach wykorzystane są klocki, rollery oraz inne przyrządy, które ułatwiają wykonywanie ćwiczeń. 

Nie ma znaczenia, jak bardzo rozciągnięty teraz jesteś. Jeśli marzysz, żeby Twoje ciało było po prostu bardziej sprawne, to te zajęcia są dla Ciebie! 

Jak wyglądają zajęcia stretching dla kręgosłupa?

 Stretching dla kręgosłupa to zestaw ćwiczeń dobranych z myślą o osobach, które na co dzień dużo siedzą lub przebywają w jeden pozycji. Stretching dla kręgosłupa może pomóc w poprawie postawy ciała, co jest istotne dla redukcji bólu pleców i zapobiegania przewlekłym problemom z kręgosłupem.

Ćwiczenia wykonujemy w różnych pozycjach na stojąco, siedząco, w klęku, przy drabinkach. Wykorzystujemy też różne sprzęty jak np. rollery, które pomogą rozluźnić napięte powięzi. Każdy trening rozpoczyna się od krótkiej rozgrzewki, następnie ćwiczenia wzmacniające i rozciągające przeplatają się, by uelastycznić kręgosłup. Na koniec jest zawsze chwila relaksu, kilka spokojnych oddechów. Często w trakcie zajęć wykonujemy ćwiczenia oddechowe. 

Pierwsze zajęcia

Polecamy zabrać ze sobą własną matę antypoślizgową (np. do jogi), ale jeśli nie masz swojej, możesz skorzystać z dostępnych w naszej szkole. Wszystkie pozostałe sprzęty jak kostki czy rollery znajdują się na sali. 

Dzięki zwiększeniu elastyczności, redukcji bólu i lepszej postawie, stretching dla kręgosłupa przyczynia się do poprawy ogólnej jakości życia. Pierwsze zajęcia są bezpłatne, więc przyjdź i przekonaj się na własnym ciele!

akrobatyka zajęcia dla przedszkolaków
Ursynów stretching dla dorosłych
stretching akrobatyczny gimnastyczny

Najważniejsze informacje

Stretching

Lokalizacja

Sala na I piętrze AcroSpace, ul. Kulczyńskiego 14 (metro Imielin).

Czas trwania

 55 min.

 

Grupa dla dorosłych

Zapraszamy osoby, które borykają się z przewlekłymi lub okresowymi bólami kręgosłupa, z napiętymi mięśniami, zestresowane oraz wszystkich, którzy dbają o ogólną kondycję fizyczną i zdrowie swojego ciała. 

Więcej informacji

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Justyna Markowska

justyna@acroair.pl

603 07 42 42

Dołącz do nas

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są bezpłatne!

Tylko zapis przez formularz on-line gwarantuje miejce w grupie. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.