Bezpłatne zajęcia próbne

Każdy nowy uczestnik może poczuć przyjazną atmosferę panującą na naszych zajęciach oraz sprawdzić swoje siły na bezpłatnym treningu próbnym.

Przed przyjściem na zajęcia warto upewnić się, czy są jeszcze na nich miejsca. Można to zrobić:

Telefon

730-710-605

E-mail

anna@acroair.pl

Jak zapisać się na zajęcia?

Mamy nadzieję, że znasz już nasz grafik. Jeśli nie, tutaj możesz zobaczyć, jakie zajęcia i w jakich godzinach oferujemy.
Do rezerwacji zajęć on-line korzystamy z systemu ActiveNow. Dzięki niemu w bardzo prosty sposób możesz zapisać się na zajęcia, zgłosić nieobecność oraz zapisać się na odrabianie zajęć. Formularz zapisu znajduje się tutaj. Szczegółowa instrukcja, jak zapisać się znajduje się na poniższych obrazkach:

Zapisy w 3 krokach

acroair zapisy akrobatyka

1. Wybierz preferowany typ zajęć

Zwróć uwagę, że niektóre poziomy dostępne są w wielu lokalizacjach. Dla ułatwienia możesz określić, które lokalizacja najbardziej Cię intresuje.
akrobatyka dla dzieci zapisy

2. Wybierz grupę, która Ci odpowiada

Jeśli chcesz chodzić częściej niż raz w tygodniu, napisz nam o tym w „informacjach dodatkowych„.  Możesz tam wpisać także swoje pozostałe uwagi.
acroair akrobatyka

3. Podaj swoje dane i zaakceptuj regulamin

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią odhacz opcję „informację o rodzicu„. Pamiętaj o zapozaniu się z naszym regulaminem i klauzulą RODO. Nie zapomnij kliknąć przycisku „Zapisz się”. Potwierdzenie zapisu powinno przyjść do Ciebie w ciągu 24 h. Czasem maile potwierdzające wpadają do spamu

Jak zgłosić nieobecność?

Jeśli nie możesz być na zajęciach, koniecznie zgłoś nieobecność, tylko wtedy będziesz mógł je odrobić w późniejszym terminie. Nieobecność można zgłaszać tylko przez system ActiveNow min. 6 godzin przed zajęciami. Można je odrobić w ciągu 4 tygodni od zgłoszenia, pod warunkiem posiadania aktywnego karnetu. Pamiętaj, że na odrobienie zajęć również należy zapisać się przez ActiveNow!

Zgłoszenie nieobecności 

acroair logowanie

1. Zaloguj się na swoje konto w systemie ActiveNow

Formularz do logowania znajduje się na tej stronie. Login to Twój adres e-mail podany przy zapisie. Hasło ustawiasz samodzielnie. Zawsze możesz skorzystać z opcji „Zapomniałeś hasła?„.
acroair nieobecności

2. Wybierz zajęcia, na których chcesz zgłosić nieobecność

Po zalogowaniu system pokaże Ci „Najbliższe lekcje” znajdź te, na których chcesz zgłosić nieobecność.  Jeśli nie widzisz odpowiedniej daty, naciśnij przycisk na górze po prawej „Pokaż wszystkie lekcje„. Przy odpowiedniej dacie kliknij przycisk „Zgłoś nieobecność„. Pokaże się okno z podsumowaniem nieobecności, kliknij w nim „Potwierdź„.
acroair nieobecność

3. Sprawdź, czy nieobecność została prawidłowo zgłoszona

Aby upewnić się, że nieobecność została zgłoszona prawidłowo, możesz wejść w zakładkę  „Odrabianie nieobecności”. W polu „Twoje zgłoszone nieobecności” widnieją wszystkie nieobecności wraz z informacją, do kiedy możesz je odrobić. Nieobecności zgłoszone możliwe do odrobienia oznaczone są żółtym kółkiem.

Zapisy na odrabianie

acroair logowanie

1. Zaloguj się na swoje konto w systemie ActiveNow

Formularz do logowania znajduje się na tej stronie. Login to Twój adres e-mail podany przy zapisie. Hasło ustawiasz samodzielnie. Zawsze możesz skorzystać z opcji „Zapomniałeś hasła?„.
acroair odrabianie zajęć

2. Wybierz dogodny termin odrabiania

W zakładce „Odrabianie nieobecności” w polu „Dostępne dla Ciebie terminy na odrabianie” wybierz pasując Ci termin.
Jeśli nie widzisz zajęć, na których chcesz odrobić nieobecność, to znaczy, że nie ma na nich wolnych miejsc. Sprawdź ponownie za jakiś czas. Wolne miejsca będą pojawiać się, gdy inni uczestnicy zgłoszą nieobecność. Możesz odrabiać zajęcia tylko z grupą na tym samym poziomie zaawansowania.
acroair odrabianie nieobecności

3. Potwierdź termin i przyjdź na zajęcia 🙂

Po wybraniu daty pojawi się komunikat potwierdzający. Zatwierdź go.
W zakładce „Odrabianie nieobecności” w polu „Twoje zgłoszone nieobecności” pojawi się data odrabiania, a status nieobecności zmieni się z żółtego na zielone kółko. Wtedy wystarczy przyjść na zajęcia we wskazanym czasie.
Jeśli masz problemy ze zgłoszeniem nieobecności lub zapisaniem się na odrabianie przez system ActiveNow, skontaktuj się z nami.

Jak przełączać się pomiędzy uczestnikami?

Jeśli masz dwoje lub więcej dzieci uczęszczających na zajęcia w AcroAir, konieczne będzie przełączanie się pomiędzy uczestnikami w systemie ActiveNow, gdy chcesz np. zgłosić nieobecność. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Przełączanie się pomiędzy uczestnikami

acroair logowanie

1. Zaloguj się na swoje konto w systemie ActiveNow

Formularz do logowania znajduje się na tej stronie. Login to Twój adres e-mail podany przy zapisie. Hasło ustawiasz samodzielnie. Zawsze możesz skorzystać z opcji „Zapomniałeś hasła?„.
acroair nieobecności

2. Zobacz wszystkich uczestników

Po zalogowaniu się, w prawym górnym rogu ekranu zobaczysz imię i nazwisko swojego dziecka lub swoje, jeśli jesteś uczestnikiem naszych zajęć. Kliknij na nazwę. 
acroair nieobecność

3. Wybierz uczestnika

System wyświetli w tym samym miejscu listę wszystkich uczestników przypisanych do adresu e-mail, na który jesteś zalogowany. Wybierz uczestnika, dla którego chcesz wykonać działanie i gotowe! System automatycznie przełączy się na wybraną osobę.

Jak trafić do AcroSpace?

AcroSpace znajduje się przy ul. Kulczyńskiego 14. Na tyłach budynku Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skraju„. Wejście znajduje się na parterze. Stamtąd od razu zapraszamy na górę do recepcji i szatni.
acrospace gdzie

Widok budynku ul. Kulczyńskiego 14 od ul. Cynamonowej

Nasz sala – AcroSpace- znajduje się z tyłu tego budynku. Jadąc samochodem od ul. Cynamonowej, należy skręcić w wewnętrzną ulicę – Kulczyńskiego.
acroair acrospace Ursynów akrobatyka

Widok wejścia do AcroSpace

Śmiało kieruj się w stronę białych drzwi 🙂 Stamtąd zapraszamy schodami na górę do recepcji i szatni.
acrospace środek

Sale do ćwiczeń znajdują się na parterze (sala duża) i I piętrze (sala mała)

W sali małej odbywają się zajęcia akrobatyki dla przedszkolaków i grup początkujących, karate, stretching, joga oraz aerial joga. Na pozostałe treningi zapraszamy na dół?

AcroNewsy

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać najważniejsze informacje dotyczące zapisów, zmiany grafików oraz wyjazdów z AcroAir. 
.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania- kliknij na pytanie, żeby przeczytać odpowiedź
Czy pierwszy/próbny trening jest bezpłatny?

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są bezpłatne. Na zajęcia próbne obowiązują zapisy przez system ActiveNow.

Czy trzeba się zapisywać na próbny trening?

Tak. Zapis przez system ActiveNow jest obowiązkowy. Po zajęciach próbnych prosimy o informację o chęci kontynuowania. W przypadku braku kontynuacji wypisujemy z zajęć bez naliczania opłaty.

Co trzeba mieć ze sobą na trening? Jaki strój obowiązuje na treningu?

Wystarczy zwykły strój sportowy: krótkie spodenki lub dresy oraz T-shirt. Na jogę i aerial jogę najlepiej ubrać się w dopasowane legginsy i top sportowy lub koszulkę z krótkim rękawem (aerial joga).

Ćwiczymy na boska lub w skarpetkach antypoślizgowych.

Polecamy zabrać ze sobą butelkę wodę. Woda można także kupić w recepcji.

Czy rodzic może obserwować zajęcia?

Na zajęciach, które prowadzimy w szkołach podstawowych niestety nie ma takiej możliwości. Wynika to z regulaminu szkół i AcroAir jako firma wynajmująca w szkole sale, nie ma wpływu na decyzję dyrekcji w tej kwestii.

Na pierwszych 1-2 zajęciach, które odbywają się w naszej sali AcroSpace (ul. Kulczyńskiego 14) rodzic może obserwować zajęcia, żeby pozwolić dziecku oswoić się z nimi i dobrze poczuć się w grupie.

Docelowo prosimy jednak, żeby rodzice zostawiali dzieci pod naszą opieką i przychodzili po zajęciach. Z naszego doświadczenia wynika, że dzieci o wiele bardziej korzystają z treningów, jeśli nie rozprasza ich obecność rodzica i mogą się skupić na zajęciach.

Obserwować można tylko zajęcia odbywające się w małej sali przez szklane drzwi, chociaż i tutaj zachęcamy do pozostawienia dziecku swobody do ćwiczeń, a sobie danie chwili na oddech. 

Na dużą salę wchodzą tylko uczestnicy. 

Jak zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia najlepiej zapisać się poprzez formularz na stronie. Dokładna instrukcja, jak to zrobić, znajduje się tutaj.

W razie problemów można zapisać się telefonicznie (730-710-605) lub mailowo (anna@acroair.pl)

Jak zapłacić za zajęcia?

Prosimy o płatności przelewem. Dane do niego znajdują się tutaj. Prosimy o dokonywanie płatności do 5. dnia danego miesiąca.

Jak zgłaszać nieobecności? Czy można odrabiać zajęcia?

Zgłaszanie nieobecności możliwe jest tylko w systemie ActiveNow. Odrabianie jest możliwe w ciągu 4 tygodni od zgłoszenia nieobecności w miarę dostępnych wolnych miejsc w grupach.

Dokładna instrukcja, jak zapisać zgłosić nieobecność i zapisać się na odrabianie, znajduje się tutaj

Czy osoba dorosła, która nigdy nie ćwiczyła akrobatyki, może przyjść na zajęcia?

Oczywiście! W AcroAir mamy grupy o różnych poziomach zaawansowania. Grupa początkująca powstała z myślą o osobach, które nigdy nie ćwiczyły akrobatyki. Sprawdź tutaj, kiedy odbywają się zajęcia dla osób dorosłych na poziomie początkującym. 

Jak wybrać poziom grupy? Czy można zmienić grupę, jeśli wybrany poziom nie będzie odpowiedni?

Umiejętności niezbędne na danych poziomach są wymienione w opisach zajęć na poszczególnych stronach (przedszkolaki, dzieci, młodzież i dorośli).

Jeśli okaże się, że poziom w danej grupie jest za niski lub za wysoki, to w miarę dostępnych miejsc można przepisać się do innej grupy.

Ile czasu przed zajęciami trzeba przyjść na salę?

Na salę można wejść dopiero po zakończeniu przez poprzednią grupę treningu. W AcroSpace można poczekać na rozpoczęcie swoich zajęć w poczekalni przy recepcji. 

Na sali można przebywać tylko w obecności trenera. 

Jak można zgłosić rezygnację z zajęć?

Najlepiej napisać wiadomość e-mail na adres anna@acroair.pl

Masz jeszcze pytania?

Jeśli coś jeszcze jest niejasne, potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasze dane znajdziesz klikając w przycisk poniżej.