SEZON 2021/2022

Grafik AcroSpace

Grafik może ulec zmianie.

POZIOMY zaawansowania PRZEDSZKOLAKI:

Początkująca – grupa dla dzieci rozpoczynających przygodę z akrobatyką. Niepotrzebne są żadne umiejętności ani doświadczenie.
Średnio zaawansowana – grupa dla przedszkolaków, które potrafią wykonać samodzielnie:

– przewrót w przód

– przewrót w tył

– stanąć na rękach przy drabince

POZIOMY zaawansowania DZIECI:

Początkująca – grupa dla dzieci rozpoczynających przygodę z akrobatyką. Niepotrzebne są żadne umiejętności ani doświadczenie.
Średnio zaawansowana I – grupa dla dzieci, potrafią wykonać przewroty w przód i tył, stanąć na głowie, stanąć na rękach przy drabince, samodzielnie wykonać „gwiazdę”.
Średnio zaawansowana II – grupa dla dzieci i młodzieży, potrafią wykonać różne rodzaje przewrotów, stanie na głowie, przedramionach, na rękach bez asekuracji. Potrafią wykonać przerzut bokiem oraz rundak. Znają technikę wykonywania salta w przód i w tył, przerzutu w przód i w tył oraz salta machowego.
Zaawansowana – grupa dla dzieci i młodzieży, które potrafią samodzielnie, bądź z asekuracją wykonać przerzut bokiem, rundak, salta w przód i w tył, przerzuty w przód i w tył oraz salto machowe.

POZIOMY zaawansowania MŁODZIEŻ I DOROŚLI:

Początkująca – grupa dla młodzieży i dorosłych rozpoczynających przygodę z akrobatyką. Niepotrzebne są żadne umiejętności ani doświadczenie. Wystarczą dobre chęci!
Średnio zaawansowana – grupa dla młodzieży i dorosłych, potrafią wykonać samodzielnie przewrót w przód, przewrót w tył, przerzut bokiem, stanie na rękach przy drabince

Zaawansowana – grupa dla młodzieży i dorosłych, którzy potrafią samodzielnie, bądź z asekuracją wykonać przerzut bokiem, rundak, salta w przód i w tył, przerzuty w przód i w tył oraz salto machowe.