Bajkowa AcroNocka – magiczna przygoda czeka!!!

Bajkowa AcroNocka – magiczna przygoda czeka!!!

Zbliża się wyjątkowa noc, w której marzenia stają się rzeczywistością – Bajkowa AcroNocka w AcroAir!

Zapraszamy wszystkie księżniczki, piratów, wróżki, leśne stwory i inne bajkowe postacie. 

To wydarzenie, które nie tylko dostarczy niezapomnianych wrażeń, ale także otworzy drzwi do krainy czarów i bajkowych przygód.

Bajkowa AcroNocka – data i miejsce

Bajkowa AcroNocka odbędzie się w sobotę 10 lutego o godzinie 18.00 w AroSpace, ul. Kulczyńskiego 14. To niepowtarzalna okazja, aby przeżyć karnawał w zupełnie nowy sposób! Nocowanie kończymy w niedzielę 11 lutego o godz. 8.30. 

Bajkowe Przygotowania

Przygotujcie swoje najpiękniejsze stroje inspirowane bajkowymi postaciami! Czy to będzie królewna, rycerz czy wróżka, nie ma to znaczenia. Każda postać z bajki znajdzie miejsce na naszym balu! 

Magiczne Wydarzenia na Bajkowej Nocce

1. Bajkowa Choreogrfia: wspólnie nauczymy się krótkiej bajkowe choreografii z akrobatycznymi akcentami

2. Bajkowa fotobudka: zrób zdjęcie ze swoimi bajkowymi przyjaciółmi 

3. Magiczne Uczta: Przez cały wieczór dostępne są słodkie i słone przekąski. A na kolację zjemy pyszną pizzę 

4. A do tego wszystkiego mnóstwo zabaw, tańce, wspólne malowanie i jeszcze więcej niespodzianek!!!

AcroNocka – śpij w AcroSpace

Po zakończeniu balu nie musisz wracać do domu! Zostań z nami w AcroSpace. Pamiętaj tylko, żeby zabrać kocyk lub śpiwór i strój do spania, najlepiej z długim rękawem. 

Jak Do Nas Dołączyć

Zapisy już ruszyły! Osoby, które dołączą do nas do wtorku 30.01 i w ciągu 48 h wpłacą całą kwotę, mają 30 złotych zniżki. Więcej szczegółów oraz zapisy na Bajkową AcroNockę na tej stronie. 

Czekają na Was niezapomniane chwile pełne magii, śmiechu i radości. Do zobaczenia na balu, gdzie bajki stają się rzeczywistością, a marzenia spełniają się na parkiecie!

AcroFerie: zimowa przygoda pełna ruchu i kreatywności

AcroFerie: zimowa przygoda pełna ruchu i kreatywności

Zbliża się zimowy okres ferii, a wraz z nim doskonała okazja, aby zapewnić swojemu dziecku niezapomniane przeżycia podczas AcroFerii czyli stacjonarnych warsztatów z akrobatyką. To nie tylko czas wolny od szkoły, ale także szansa na rozwijanie umiejętności fizycznych, kreatywności oraz budowanie pewności siebie. Przekonajmy się, dlaczego AcroFerie z akrobatyką są idealnym wyborem dla Twojego dziecka.

1. Ruch i Aktywność Fizyczna:

AcroFerie to gwarancja aktywności, która poprawi kondycję fizyczną i zapewni zdrową dawkę endorfin. W miarę możliwości spędzamy czas na świeżym powietrzu, ćwicząc swoje ciało i rozwijając umiejętności ruchowe.

2. Rozwój Koordynacji i Gibkości:

Akrobatyka to nie tylko „widowiskowe popisy”fikołki”, to również trening koordynacji i gibkości. Dzieci uczą się kontrolować swoje ciało, co ma pozytywny wpływ na ogólną sprawność fizyczną.

3. Kreatywność na Macie:

W przerwach pomiędzy treningami dzieci biorą udział w różnego rodzaju warsztatach (m.in. rękodzielniczych, kulinarnych, ruchowych). Każdy dzień ma swój temat przewodni, w ramach którego realizujemy zajęcia plastyczne, warsztaty kreatywne i zajęcia sportowe.

4. Budowanie Pewności Siebie:

Przełamywanie własnych barier, pokonywanie trudności i zdobywanie nowych umiejętności to nie tylko sportowa przygoda, ale również doskonała lekcja życia. AcroFerie to doskonały czas, żeby podnieść swoje akrobatyczne umiejętności, ale też zbudować przekonanie o własnych możliwościach.

5. Integracja i Nowe Przyjaźnie:

AcroFerie to także świetna okazja do nawiązywania nowych przyjaźni. Dzieci spotykają się z rówieśnikami, którzy podzielają ich pasję do akrobatyki, co sprzyja budowaniu trwałych relacji.

6. Profesjonalna Kadra i Bezpieczeństwo:

Na AcroFeriach zapewniamy profesjonalną kadrę instruktorską, która nie tylko dba o bezpieczeństwo, ale również inspiruje dzieci do osiągania nowych umiejętności.

78. Długotrwałe Korzyści:

Umiejętności zdobywane podczas AcroFerii mogą być wykorzystywane przez całe życie. To inwestycja w rozwój fizyczny, psychiczny i społeczny dziecka.

Zapisując swoje dziecko na półkolonie zimowe z akrobatyką, dajesz mu nie tylko fantastyczną zabawę, ale również szansę na rozwój w wielu obszarach życia. Zajęcia odbywają się przez całe ferie dla województwa mazowieckiego. Ale uwaga! W tej chwili nie mamy już wolnych miejsc na warsztatach w pierwszym tygodniu. Zapraszamy do zapisów na drugi turnus (22-26.01.) Więcej informacji oraz zapisy znajdują się na naszej stronie.

6 powodów, dla których musisz spróbować naszych nowych zajęć – Stretching dla kręgosłupa

6 powodów, dla których musisz spróbować naszych nowych zajęć – Stretching dla kręgosłupa

Kręgosłup to fundament naszego ciała, a jego zdrowie wpływa na ogólną jakość życia. Długotrwałe siedzenie w biurze, brak aktywności fizycznej i codzienne obciążenia mogą prowadzić do bólu kręgosłupa, który znacząco utrudnia życie. Na szczęście istnieje sposób, aby zadbać o zdrowy i elastyczny kręgosłup – stretching dla kręgosłupa. W tym artykule przedstawimy 6 powodów, dla których warto rozważyć udział w naszych nowych zajęciach!

1. Stretching dla kręgosłupa = redukcja bólu

Ból kręgosłupa może znacząco ograniczać naszą zdolność do wykonywania codziennych czynności. Stretching pomaga w rozluźnieniu napiętych mięśni i zmniejszeniu bólu.

2. Poprawa elastyczności

Regularne ćwiczenia stretchingowe zwiększają zakres ruchu kręgosłupa, co ułatwia wykonywanie różnych czynności i poprawia postawę ciała.

3. Poprawa postawy

Stretching pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze wzmacniając te mięśnie, które są zbyt słabe, by utrzymywać proste plecy i neutrale położenie głowy. Po drugie rozluźnia te struktury, których nadmierne napięcie powoduje zamykanie klatki piersiowej.

4. Poprawa krążenia krwi

Rozciąganie mięśni może poprawić przepływ krwi, dostarczając więcej tlenu i składników odżywczych do tkanek kręgosłupa, dzięki temu szybciej się on regeneruje, zmniejszając tym samym odczucia bólowe.

5. Lepsza zdolność do relaksacji

Na zajęciach stretching dla kręgosłupa poznasz ćwiczenia oddechowe, które pomagają w redukcji stresu i napięcia, co przekłada się na ogólne samopoczucie. Za pomocą rollowania rozluźniamy napięte powięzi, które mogły przyczyniać się do problemów ze snem. A im bardziej jesteś zrelaksowana / zrelaksowany, tym lepiej funkcjonuje Ci się w codziennym życiu.

6. Zapobieganie przewlekłym problemom z kręgosłupem

Regularne ćwiczenia stretchingowe mogą pomóc w zapobieganiu przewlekłym problemom z kręgosłupem, takim jak zwyrodnienie kręgosłupa. Podobno już ponad 90% osób powyżej 30. roku życia ma mniejsze lub większe problemy z kręgosłupem. To bardzo smutna statystyka, ale udziałem w zajęciach stretching dla kręgosłupa możesz ją poprawić! To inwestycja w przyszłość zdrowego kręgosłupa.

Stretching dla kręgosłupa w AcroAir

Twój kręgosłup zasługuje na odpowiednią uwagę. Stretching dla kręgosłupa to doskonały sposób, aby zadbać o jego zdrowie, elastyczność i redukcję bólu. Niezależnie od wieku czy stylu życia, warto dać swojemu kręgosłupowi to, czego naprawdę potrzebuje. Rozważ udział w zajęciach stretchingowych i zacznij dbać o zdrowy kręgosłup już teraz. Twój kręgosłup będzie Ci za to wdzięczny przez wiele lat. A zajęcia próbne są u nas, jak zawsze bezpłatne, więc nic nie tracisz! No, może z wyjątkiem bólu kręgosłupa 😉

Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 19.45. Zbieramy również zapisy na grupę poranną w poniedziałki o godz. 7.30. Planowany start tej grupy od 4.12.2023.

Zimowy obóz akrobatyczny AirCamp 2024 – zapisy ruszyły!

Zimowy obóz akrobatyczny AirCamp 2024 – zapisy ruszyły!

W sklepach pojawiły się już świąteczne dekoracje, więc najwyższy czas pomyśleć o zimie! A jak zima to oczywiście nie może zabraknąć zimowego obózu akrobatycznego – AirCamp 2024 nadchodzi! 

Akrobatyczny obóz zimowy – zapisy ruszyły! 

Zapisy ruszyły w zeszłym tygodniu i część miejsc jest już zajęta. Ale żeby nie zwlekać z decyzją jest jeszcze jeden powód – do końca października na wszystkich zapisanych czeka niższa cena. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie obozowej. 

Dla kogo zimowy obóz akrobatyczny 2024?

Zimowy AirCamp to doskonała próba dla siedmio- i ośmiolatków, którzy nie byli jeszcze na obozie, przed wakacyjnymi wyjazdami. Czas trwania wyjazdu jest troszkę krótszy, a intensywny program nie pozwoli zatęsknić za mamą i tatą (no, może tylko troszkę). Mieszkamy w pięknym hotelu z basenem pośrodku cichej mazurskiej wsi. Do tego pyszne jedzonko, codzienne treningi akrobatyki, dużo zabaw. No i liczymy, że dopisze nam pogoda i będziemy mogli bawić się na śniegu, a może nawet i jakiś kulig się znajdzie. Nudy nie będzie!

A co jeszcze zyska Twoje dziecko jadąc z nami na wyjazd? Oto kilka z długiej listy korzyści! 

1. Rozwój Umiejętności Fizycznych:

Akrobatyka to sport, który rozwija siłę, gibkość i koordynację. Twoje dziecko będzie miało okazję odkryć własny potencjał fizyczny pod okiem doświadczonych trenerów. Przy codziennych treningach akrobatyki postępy są o wiele szybsze!

2. Pewność Siebie i Samoocena:

Przełamywanie własnych ograniczeń i osiąganie nowych celów w akrobatyce zwiększa pewność siebie i samoocenę u dzieci. Widząc swoje postępy, stają się bardziej pewne siebie nie tylko na sali, ale także w życiu codziennym. No i dodatkowe punkty za samodzielny wyjazd bez mamy i  taty!

3. Zdrowy Tryb Życia:

Biorąc udział w akrobatycznym obozie zimowym, dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu i wzmacniają nawyk codziennej aktywności fizycznej. Poznają nowe sposoby na aktywne spędzenie wolnego czasu z dala od ekranów.

4. Przyjaźń i Społeczność:

Obóz to nie tylko nauka nowych trików, to także okazja do nawiązywania nowych przyjaźni, na które często nie ma czasu przy wypełnionym po brzegu grafiku zajęć dodatkowych. Na obozie dzieci spotkają rówieśników z podobnymi zainteresowaniami i mogą razem wspierać się w swojej pasji. Wiemy, co piszemy, bo to nasz 16. obóz i widzieliśmy już wiele przyjaźni, które co roku rozkwitają, a trwają do tej pory! 

Zapisanie dziecka na akrobatyczny obóz zimowy to inwestycja w jego przyszłość, rozwój i szczęście. To szansa na to, aby przeżyć zimowe ferie w sposób aktywny i pełen przygód. Daj swojemu dziecku szansę na niezapomniane doświadczenie, które przyniesie mu wiele korzyści przez całe życie. Zapisy już trwają, więc nie zwlekaj z decyzją! Więcej szczegółów na naszej stronie! 

StrasznaNocka powraca! Przyłącz się do niesamowitej zabawy!

StrasznaNocka powraca! Przyłącz się do niesamowitej zabawy!

Czy jesteś gotowy na jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń tego sezonu? Spędź StrasznąNockę w AcroAir! Ta nocowanka była hitem ubiegłego sezonu i zapowiada się, że obecnego też będzie 🙂 Bo gdy piszemy te słowa, zostały już tylko dwa wolne miejsca

Halloween to jedno z tych świąt, które dają nam możliwość wyrażenia naszej kreatywności w pełni. Przebieramy się za ulubione postacie, straszymy się nawzajem, a jednocześnie celebrujemy tajemniczą atmosferę, jaka otacza tę noc. W AcroAir postanowiliśmy uczcić to święto w wyjątkowy sposób, przygotowując po raz drugi StrasznąNockę, która podbiła Wasze serca rok temu.

StrasznaNocka – data i miejsce

StrasznaNocka zaczyna się w sobotę 28.10 o godzinie 18:00 w AcroSpace (ul. Kulczyńskiego 14). Nie możemy się doczekać, aby przywitać Was w naszych strasznych kostiumach i wspólnie spędzić niezapomniony wieczór.

Przyjdź w Strasznym Kostiumie

Straszne stroje są obowiązkowe! To Twoja szansa, aby wykazać się kreatywnością i zaistnieć w pełnej ozdobnych dyni i strasznego makijażu chwale. Ale pamiętaj, żeby Twój kostium umożliwił swobodne porszanie się. Bo jak to zwykle u nas nie zabraknie szalonego treningu akrobatyki i innych zabaw ruchowych oraz tańców!

Co Cię Czeka

Na StrasznejNocce znajdziesz mnóstwo atrakcji:

  1. Trening akrobatyki na wesoło. Oczywiście w strasznych strojach!
  2. Nauka strrrrasznie fajnej choreografi – a poza tym tańce, tańce i jeszcze raz tańce
  3. Przekąski i pizza na kolację Nasza uczta nie ogranicza się tylko do wzrokowych wrażeń. Przygotowaliśmy przysmaki i słodkości, które dostarczą Ci energii do tańca i zabawy, a na kolację zjemy pizzę!
  4. Niespodzianki: Nie zdradzimy wszystkich szczegółów, ale przygotowaliśmy kilka niespodzianek, które na pewno Was zaskoczą!

Ostatnie wolne miejsca!

Gdy piszemy te słowa zostały nam już tylko dwa wolne miejsca! Zatem nie ma co się dłużej zastanawiać, bo kolejna taka okazja dopiero w przyszłym roku.

Zbliża się Noc Halloween, więc zrób coś niezwykłego i przyłącz się do StrasznejNocki w AcroAir. Będzie to wieczór pełen strasznego uroku, emocji i niesamowitych przeżyć. Nie przegap tej okazji!

Więcej informacji oraz zapisy na tej stronie ???️?

Naucz się robić fiflaka lub szpagat!

Naucz się robić fiflaka lub szpagat!

Chcesz nauczyć się robić pięknego fiflaka? A może poprawny szpagat gimnastyczny to Twoje marzenie? Zupełnie nie szkodzi, że nie wiesz, jak się do tego zabrać – nasi trenerzy wszystko Ci wytłumaczą, pokażą odpowiednie ćwiczenia przygotowujące i wspólnie spróbujcie wykonać te figury, a wszystko w luźnej atmosferze i kameralnej grupie. 

Jednym zdaniem – ruszyły zapisy na warsztaty akrobatyczne i stretchingowe! 

Chcielibyśmy, żeby to wydarzenie stało się naszym co miesięcznym stałym punktem programu, aby każdy kto chce podnosić swoje akrobatyczne umiejętności miał szansę to zrobić. 

Wczoraj ruszyliśmy z zapisami i już pierwsze osoby są z nami na pokładzie. A jako że są to nasze pierwsze warsztaty to na początek przygotowaliśmy naprawdę fajną promocję! Punktujemy zdecydowanie? Regularna cena warsztatów to 120 zł, ale dla osób zapisanych do środy 13.09 włączanie cena spada do… 90 zł! Limit miejsc jest mocno ograniczony, bo zależy nam na tym, żeby warsztaty miały kameralny charakter.

Warsztaty odbędą się w sobotę 30.09 w godz. 13:00-14:30 w AcroSpace (ul. Kulczyńskiego 14). Do wyboru są dwa tematy

  • fiflak dla opornych (sala duża, parter)
  • szpagat dla początkujących (sala mała, I piętro)

Fiflak dla opornych 

To 1,5 godzinny trening adresowany do grup dziecięcych na poziomie minimum średniej II. Po krótkiej rozgrzewce przejdziemy do sedna sprawy, czyli nauki fiflaka. Będą wprawki, ćwiczenia wzmacniające i przygotowujące do zrobienia tej akrobacji. A na sam koniec będziemy próbować wykonać ją przy asekuracji jednego z trenerów. Kto wie? Może już w ostatnią sobotę września uda Ci się skoczyć poprawnego technicznie fiflaka? Trzymamy za to kciuki! 

Szpagat dla początkujących

To 1,5 godzinny trening adresowany do grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Zaczniemy od rozgrzania tych mięśni, które będą potrzebne do wykonania szpagatu. Następnie trochę się powzmacniamy – tak, tak – żeby wykonać poprawny technicznie szpagat gimnastyczny, który za jakiś czas będzie pięknie wyglądał na przykład w staniu na rękach – potrzeba silnych mięśni. A na koniec poznacie ćwiczenia rozciągające do szpagatu i spróbujemy w nim usiąść. Uwaga! Będzie też praca domowa, dla tych którzy naukę robienia szpagatu chcą kontynuować w domu. 

To który warsztat tym razem wybierasz?? 

Ramowy harmonogram sezonu 2023/24

Ramowy harmonogram sezonu 2023/24

Dzisiaj rozpoczął się rok szkolny, dzisiaj również wystartowały zajęcia w AcroSpace. Już nie da się temu zaprzeczyć – rok szkolny ruszył pełną parą! A jak to przy początkach bywa, chcemy przedstawić Wam nasze pomysły na nadchodzący sezon. A będzie z czego wybierać: będą i nowości, i klasyki gatunku.

Dzień otwarty

Mam nadzieję, że o tym już wiecie. W najbliższą sobotę (09.09) w godzinach 13:00-16:30 zapraszamy na otwarte treningi w naszej sali AcroSpace przy ul. Kulczyńskiego 14. Więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia znajduje się w tym wpisie.

Warsztaty akrobatyczne i stretchingowe

To jedna z naszych nowości! W tym sezonie chcemy zaprosić wszystkich do podnoszenia swoich umiejętności akrobatycznych na weekendowych warsztatach. Będą się one odbywały w kameralnym  gronie i każdy będzie miał swój temat przewodni. Najbliższy warsztat zaplanowaliśmy już 30.09. Do wyboru będą dwa tematy: fiflaki od podstaw oraz szpagat dla początkujących. Więcej o warsztatach i zapisy wystartują już w kolejny poniedziałek, czyli 11.09.Chcielibyśmy, żeby te warsztaty stały się stałym punktem naszego programu.

Nocowanki w AcroSpace

StrasznaNocka czyli nocowanie w AcroSpace połączone z zabawą halloweenową okazało się hitem w zeszłym sezonie, więc nie może go zabraknąć również teraz! StrasznaNocka 2 odbędzie się 28.10. O starcie zapisów będziemy oczywiście wcześniej przypominać.  Ale to nie wszystko, bo planujemy również  drugą nocowankę, tym razem połączoną z balem przebierańców, która odbędzie się  10.02.

Obóz zimowy i AcroFerie

Kolejna klasyka, której nie mogła zabraknąć również i w tym sezonie! Na zimowy AirCamp wyjeżdżamy w pierwszym tygodniu ferii zimowych dla województwa mazowieckiego, czyli 13-20.01. AcroFerie będą odbywały się przez dwa tygodnie ferii.

Pokaz umiejętności w nowej formule

Rok szkolny zakończymy pokazem umiejętności naszych uczestników w zupełnie nowej formule! Cały czas pracujemy nad optymalnym harmonogramem. Oczywiście na bieżąco będziemy się dzielić informacjami o tym, jak i kiedy odbędą się pokazy.

Letni obóz i AcroLato

Każdego tygodnia wakacji rozpoczynamy nowy turnus naszego fenomenalnego AcroLata. Nie zabraknie także obozu akrobatycznego. Tutaj mamy bardzo dużo pomysłów na różne warianty połączenia odpoczynku i sportu w zależności od wieku i umiejętności uczestników. Jak tylko pojawią się pierwsze informacje będziemy dawać znać. Na ten moment znamy już datę obozu letniego będzie to 25 lipca – 4 sierpnia.

Ten rok zapowiada się niesamowicie! Liczymy na Waszą obecność na wszystkich naszych wydarzeniach!

Dzień otwarty

Dzień otwarty

Koniec sierpnia to dla nas intensywny czas, ale nawet wtedy nie zapominamy o naszych klientach. I podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej głównej siedzibie AcroSpace przy ul. Kulczyńskiego 14!

Bezpłatne treningi akrobatyki, aerial jogi i stretchingu

W sobotę 9 września w godzinach 13:00-16:30 zapraszamy na bezpłatne zajęcia akrobatyki, aerial jogi i stretchingu.  Dzień otwarty to także doskonała możliwość, żeby poznać naszych trenerów, porozmawiać z nimi i rozwiać swoje wszystkie obawy dotyczące treningów.

Zajęcia, których można spróbować w ramach dni otwartych

Akrobatyka – zapraszamy przedszkolaki oraz dzieci w wieku 6-13 lat, które chciałaby rozpocząć swoją przygodę z akrobatyką. Zajęcia w ramach dnia otwartego, podobnie jak nasze treningi, podzielone są na kategorie wiekowe tak, żeby wszystkim ćwiczyło się komfortowo. 

Aerial Joga – zajęcia dla dorosłych, które odbywają się w całości na specjalnych jogowych hamakach (yoga trapezu). Doskonała alternatywa dla tradycyjnej jogi. Zajęcia, które wzmacniają nie tylko ciało. 

Stretching – nowość! – to nasza propozycja dla osób dorosłych szczególnie dla tych, którzy słysząc słowo „stretching” myślą: „to nie dla mnie”, dla osób, które dużo siedzą i mało się ruszają. Chcemy pokazać, jak wiele możliwości daje ten rodzaj aktywności, dzięki któremu ciało staje się sprawniejsze i zdrowsze! 

Zajęcia w ramach dnia otwartego są bezpłatne i trwają 25 minut. Nie trzeba się na nie zapisywać. Wystarczy tylko przyjść w określonych godzinach do AcroSpace (ul. Kulczyńskiego 14).

Harmonogram dni otwartych

13:00 Otwarcie
13:10 Przedszkolaki – początkująca
13: 40 Przedszkolaki – początkująca
14:00 Grupa początkująca dla dzieci 6+
14:30 Grupa początkująca dla dzieci w wieku 6-8 lat
15:00 Grupa początkująca dla dzieci 8+
15:30 Grupa początkująca dla dzieci 10+
15:30 Aerial joga – zajęcia dla dorosłych
16:00 Stretching – zajęcia dla dorosłych
16:30 Zakończenie

 

Start zapisów na treningi w sezonie 2023/24!

Start zapisów na treningi w sezonie 2023/24!

Ogromnie się cieszymy, że wreszcie możemy przekazać tę wiadomość – ruszyliśmy z zapisami na sezon 2023/24!!!

Już dzisiaj możesz zapisać się na zajęcia akrobatyki dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz dorosłych we wszystkich naszych lokalizacjach na Ursynowie. Ruszyły również zapisy na jogę, aerial jogę i stretching.

Na początek zapraszamy do zapoznania się z grafikiem treningów w AcroSpace oraz szkołach podstawowych. Jedynie grafik do SP 16 pojawi się w późniejszym terminie, można jednak zgłaszać się do grup już teraz. 

Ważna informacja dla klientów kontynuujących zajęcia!

Jeśli nie wiesz, jaki poziom grupy wybrać, to możesz sprawdzić rekomendację naszych trenerów w systemie ActiveNow. Po zalogowaniu się na swoje konto należy wejść w zakładkę „Moje dane”, tam w części „Pozostałe informacje” na samym dole jest wiersz, w którym można znaleźć rekomendację. 

A kto już zdecydowany na odpowiednią grupę, to zapraszamy do zapisów. 

Uwaga! Ze względu ograniczoną liczbę miejsc w grupach i dużą liczbę chętnych, zdecydowaliśmy się do końca tego tygodnia potwierdzać zapisy tylko klientów, którzy w ubiegłych sezonie ćwiczyli z nami. Dla nowych osób zapisy otwieramy w poniedziałek 28.08. 

Zajęcia w AcroSpace rozpoczynają się od 04.09, z wyjątkiem zajęć porannych. O początku tych treningów będziemy informować osoby zapisane. Zajęcia w szkołach podstawowych rozpoczynają się w drugiej połowie miesiąca. Tutaj również będziemy informować o dokładnej dacie pierwszych zajęć. 

A wkrótce poinformujemy o naszych planach na nadchodzący sezon! Będzie trochę nowości, będą też powtórki klasyków z ubiegłych sezonów 🙂 W każdym razie ten rok zapowiada się bardzo, akrobatyczne i bardzo ciekawie!

Treningi akrobatyki w wakacje 2023

Treningi akrobatyki w wakacje 2023

Wakacje wcale nie muszą oznaczać przerwania treningowej rutyny.

Wakacje to również świetny czas, żeby rozpocząć swoją przygodę z akrobatyką.

Obydwie te opcje są możliwe w AcroAir, bo nasze treningi odbywają się również w wakacje 2023!

Akrobatyka w wakacje 2023

W tym roku na szczęście nie czekają nas żadne remonty, więc na treningi zapraszamy zarówno w lipcu, jak i w sierpniu. Ponadto w lipcu będzie można też wziąć udział w wakacyjnych treningach aerial jogi.

Przypominamy, że na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Grupy ruszą, gdy zbierze się odpowiednia liczba uczestników.

Naszych obecnych uczestników zachęcamy do zapisywania się przez swoje konto w systemie ActiveNow. Zapisy na akrobatykę znajdują się normalnie w zakładce „Kursy”, a na aerial jogę „Wydarzenia”.

Nowych klientów zapraszamy do zapisania się przez formularz na tej stronie. Wypełniając górny formularz można zapisać się na akrobatykę, a dolny – na aerial jogę.

Pierwsze zajęcia są u nas zawsze bezpłatne. Nawet w wakacje 😉

Za zajęcia wakacyjne można rozliczać się w postaci karnetów tygodniowych, wejść jednorazowych no i oczywiście karnetów miesięcznych, jeśli ktoś jest chętny na cały miesiąc zajęć. 

Zapisy na sezon 2023/24 wystarują pod koniec sierpnia. Będziemy o tym jeszcze przypominać 🙂