Co prawda przed nami jeszcze święta, ale niektórzy już muszą myśleć, co zrobić z dziećmi w trakcie ferii zimowych w lutym. Obóz zimowy z AcroAir, który odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii dla województwa mazowieckiego (11.02-18.02) jest doskonałym rozwiązaniem! Dlaczego? Oto 10 powodów.

1. Czas na podniesienie umiejętności akrobatycznych

Codziennie treningi akrobatyki, to doskonały czas, żeby poprawić swoje umiejętności! W międzyczasie czekają też zajęcia ogólnorozwojowe i stretching akrobatyczny. Trenerzy na obozie mają więcej czasu, żeby na spokojnie przyjrzeć się wszystkim uczestnikom, skorygować ewentualnie błędy i przekazać najistotniejsze wskazówki.

2. Nauka samodzielności w bezpiecznych warunkach

Twoje dziecko naprawdę może być samodzielnie! Zachęci go do tego nasza uważna kadra. Wychowawcy, gdy trzeba pościelą łóżko, ale też potrafią do tego skutecznie zdopingować. Dodatkowo dziecko uczy się samodzielności przez obserwację starszych uczestników, którzy na obozach zjedli już zęby. Wszystko odbywa się na spokojnie i z uszanowanie potrzeb.

3. Krótki czas rozłąki

Obóz zimowy jest świetny jako pierwszy samodzielny wyjazd bez rodziców czy dziadków, bo trwa tylko tydzień! Letnie AirCampy są już dłuższe i nie dla każdego dziecka może to być komfortowe. Poza tym my już zadbamy o to, żeby ten tydzień minął bardzo szybko i miło.

4. Można zabrać koleżankę, by dodać sobie odwagi

Zimowy AirCamp ma charakter rekreacyjno-sportowy, dlatego mogą też pojechać na niego osoby, które nie ćwiczą na co dzień akrobatyki. Jeśli Twoje dziecko pewniej będzie czuło się w towarzystwie ulubionej koleżanki/ kolegi ze szkoły czy podwórka, to zapraszamy! Treningi akrobatyki są podzielone na dwie grupy zaawansowania i zawsze dostosowane do umiejętności uczestników.

5. Doskonałe miejsce do nawiązywania pierwszych przyjaźni

A jeśli nie macie pomysłu kogo zabrać ze sobą na obóz, to nic straconego. Przecież na wyjeździe będzie mnóstwo osób do poznania i zaprzyjaźnienia się! Nie raz byliśmy świadkami, gdy na naszych obozach rodziły się przyjaźnie, które trwają do tej pory.

6. Poznanie sposobów na kreatywne spędzenia wolnego czasu

Rozmowy na żywo i zabawy z rówieśnikami to jeden z przykładów. Na obozach stosujemy zasady ograniczonego dostępu do telefonów i elektroniki. Chcemy pokazać dzieciom, jak można bawić się bez użycia ekranów. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, spędzamy czas na dworze. A gdy pada deszcz, wymyślamy zabawy i działania, które pobudzają kreatywność.

7. Odpoczynek od miejskiego zgiełku

To już kolejna zima, którą spędzimy na cichej mazurskiej wsi. Wokół tylko jezioro i las. To idealne warunki, żeby odpocząć od miejskiego otoczenia, zewsząd pobudzającego różnorodnymi bodźcami. Wieś Dadaj koło Olsztyna to idealne miejsce, żeby się wyciszyć.

8. Wypoczynek w komfortowym miejscu

Bardzo zależy nam na zakwaterowaniu na najwyższym poziomie, dlatego już od dłuższego czasu jesteśmy gośćmi 3-gwiazdkowego hotelu Star Dadaj. Pokoje są 2, 3 lub 4 – osobowe. Każdy z łazienką w hotelowym standardzie. W hotelu znajdują się basen oraz hala do ćwiczeń i wiele mniejszych sal, w których wspólnie spędzamy czas.

9. Dobra energia, która zostaje na dłużej

Nie raz słyszeliśmy od rodziców, że dziecko wróciło z obozu odmienione. Jest jakieś spokojniejsze i bardziej obowiązkowe. Do końca nie wiemy, czy to kwestia zmęczenia po codziennych treningach czy może coś innego. Ale skrycie wierzymy, że dobra energia tego wyjazdu zostaje w dzieciach jeszcze na wiele, wiele dni.

10. Robimy obozy od 6 lat i jesteśmy w tym dobrzy!

Przyszłoroczny obóz to będzie nasz 14. AirCamp. A miejsca na każdy wyjazd rozchodzą się niczym świeże bułeczki 🙂 Więc najwyższy czas spróbować, jak wyglądają nasze obozy!

Zbieramy zapisy na obóz zimowy tylko do 23 grudnia! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, bardzo chętnie na nie odpowiemy napisz do nas (anna@acroair.pl) lub zadzwoń (730 710 605). A jeśli już decyzja zapadła, to zapraszamy do zapisów!