Wszyscy fani akrobatyki – przypominamy, że treningi w AcroSpace trwają do końca czerwca, a nawet dłużej!!!

Treningi akrobatyki w wakacje – Warszawa

Tak, tak – w lipcu też zapraszamy na zajęcia. Przygotowaliśmy kilka poziomów do wyboru dla różnych grup wiekowych. Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne treningi akrobatyki! Z najnowszym grafikiem można zapoznać się na tej stronie.  

Ważna informacja dla dotychczasowych klientów!

Pamiętaj, że na wszystkie grupy obowiązują nowe zapisy, a zajęcia ruszają przy minimum 6 uczestnikach. Będziemy indywidualnie kontaktować się z zapisanymi osobami, jeśli ich grupy nie ruszą.

Przyjdź na trening, za nim zaczniemy wyburzać ściany

Treningi akrobatyki w wakacje planujemy do 24 lipca, bo później zaczyna się remont dolnej sali. Będzie się sporo działo –  łącznie z wyburzaniem ścian. Już nie możemy się doczekać, aż po wakacjach pokażemy nową, większą przestrzeń do skakania! Oczywiście na bieżąco będziemy też pokazywać postępy remontu w naszych mediach społecznościowych!

Letnie warsztaty z akrobatyką

Dla tych, którzy w wakacje mają jeszcze więcej wolnego czasu, przygotowaliśmy całodzienne warsztaty AcroLato. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, choćby na pierwszy turnus, który rusza już w najbliższy poniedziałek (27.06)! Więcej informacji o warsztatch oraz zapisy na nie znajdują się na tej stronie.