W zeszłym roku totalnie spontanicznie zaprosiliśmy uczestników naszych zajęć na Mini AirCamp – czyli długi weekend z akrobatyką. W tym roku, nie mniej spontanicznie, zapraszamy na kolejną edycję MiniCampu, ale tym razem w zupełnie nowej odsłonie! 

Mini AirCamp Scary Edition

W dniach 29.10-01.11 zabierzemy grupę dzieciaków i młodzieży nad polskie morze do Mikoszewa. Tam, w nowoczesnym ośrodku pośrodku lasu, będziemy strasznie dobrze się bawić! 

Jak zwykle gwiazdą będą treningi akrobatyki, ale ponieważ październik i listopad kojarzą nam się z duchami, czarami i dyniami, przygotowaliśmy też mnóstwo magicznych niespodzianek. Będzie obowiązkowo bal przebierańców w strojach straszydeł. A ponieważ cały ośrodek będzie dla nas, to wykorzystamy go do przygotowania strasznych zabaw – krzyczeć będzie można do woli 🙂 

Najważniejsze informacje 

W tej chwili zbieramy zapisy. Wyjazd dojdzie do skutku, jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych. Jeśli masz ochotę do nas dołączyć, to daj nam znać – zapisując się przez ten formularz. 

Koszt wyjazdu zależy od liczby uczestników. Przekażmy go najszybciej, jak to będzie możliwe. Dla porównania w zeszłym roku MiniCamp kosztował 900 zł. 

Wkrótce podamy też więcej szczegółów dotyczących wyjazdu – chociaż wszystkich niespodzianek na pewno nie zdradzimy! 

Jak zapisać się na weekendowy wyjazd z akrobatyką?

Jeśli chcesz do nas dołączyć, koniecznie daj nam znać – kliknij w przycisk na dole i wypełnij formularz! 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.