Nie mogło być inaczej! Po pierwszej edycji dostaliśmy tyle ciepłych słów, że ponownie razem z Fly High Academy, zapraszamy dorosłych fanów akrobatyki na obóz rekreacyjno-sportowy. Tym razem w zupełenie nowej odsłonie.

Dłuższy czas trwania

Jedną z próśb, która pojawiała się najczęściej wśród uczestników poprzedniej edycji obozu akrobatycznego dla dorosłych, było wydłużenie turnusu i większa liczba miejsc. Tym razem zaplanowaliśmy aż siedem dni na treningi i odpoczynek. Zwiększyliśmy też liczbę uczestników do 45 osób. Chociaż, gdy piszemy te słowa, trzy miesiące przed startem obozu, połowych tych miejsc już nie ma 🙂

Więcej trenerów

Dłuższy czas trwania obozu, to większa ilość treningów. Bardzo zależało nam na tym, żeby obóz dalej miał kameralny charakter, dlatego do współpracy zaprosiliśmy kolejnych trenerów. Poza Kubą Teteu Kazikowskim, Beatą Kazikowską i Marcinem Markowskim z poprzedniego turnusu, zajęcia prowadzić będą Jakub Valles oraz Grzegorz Badysiak. 

Więcej sprzętu

Wydawało nam się, że więcej cudów z Warszawy przywieźć się nie da, a jednak… Będą oczywiście dmuchane maty marki AirTrack Factory oraz mnóstwo materaców i kloców z Overcom. Pojawi się też mini trampolina oraz wyproszona przez wielu uczestników double mini. 

Więcej atrakcji

Dłuższy obóz, to więcej czasu na treningi i odpoczynek. W końcu to mają być wakacje! Jak tylko dopisze pogoda, to będziemy znowu skakać z trampoliny do wody, pływać na SUPach, strzelać z łuków i robić wiele innych fajnych rzeczy.

NOWOŚĆ! Zaplanowaliśmy także dwudniowy warsztat z acroyogi z Anną Wysoką i Szymonem Adamczykiem – człowych polskich, ale i zagranicznych, propagatorów tej dyscypliny.

Ale wszystkich niespodzianek zdradzić nie możemy 🙂 Mamy nadzieję, że nie zabraknie Cię z nami!

Kliknij tutaj, żeby przeczytać więcej o obozie i zapisać się!

Tak wyglądała poprzednia edycja obozu akrobatycznego dla dorosłych: