Sytuacja za naszą wschodnią granicą łamie nasze serca, dlatego pomagamy, jak możemy! Poza tym, że postanowiliśmy część naszych marcowych przychodów przeznaczyć na działalność Polskiej Akcji Humanitarnej na Ukrainie, chcemy dołożyć jeszcze jedną cegiełkę!

Akrobatyka po ukraińsku


Wierzymy, że nic tak nie odciąża głowy, jak trochę ruchu. A u dzieci jest to szczególnie ważne. Pozwólmy im być po prostu dziećmi w tej kosmicznie trudnej sytuacji.

Dlatego organizujemy bezpłatne zajęcia z akrobatyki dla dzieci uchodźców. Jeśli znasz rodzinę z dzieciakami w dowolnym wieku, które właśnie przybyły do Warszawy, to koniecznie daj im znać. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, będą odbywały się w soboty o godz. 9.00 na naszej sali przy ul. Kulczyńskiego 14. Będą prowadzone po ukraińsku przez naszego instruktora Zakhara.

Prosimy tylko o wcześniejsze zapisy przez naszą stronę  albo o bezpośredni kontakt z naszą menadżerką Anną pod numerem telefonu 730 710 605 lub mailowo anna@acroair.pl

Bezpłatne zajęcia dla dzieci uchodźców


Dzieci, które będą czuły się na tyle komfortowo mogą dołączyć do innych naszych grup, w których mamy jeszcze wolne miejsca. Oczywiście także bezpłatnie. Prosimy o kontakt w tej sprawie z Anną.

Pomóż dotrzeć nam z tą informacją, jak najdalej!