Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformać, że dzisiaj rozpoczął się remont naszej sali do akrobatyki AcroSpace. Zatem na razie wszystko zgadza się z harmonogramem.

Nowa AcroSpace

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już pod koniec wakacji zaprezentujemy nową, większą i jeszcze lepszą przestrzeń do trenowania akrobatyki na Ursynowie! Drugiego takiego miejsca nie znajdziecie w Warszawie 😉

Remont zaczął się od wyburzania ścian. To, co widzisz na zdjęciu, to pozostałości po szatani damskiej. Sala na dole będzie liczyła ponad 200 m2!

Kiedy nowy grafik?

Mimo że wakacje w pełni, dostajemy sporo pytań o grafik na nowy sezon. Rozumiemy, że uczestnicy naszych zajęć tęsknią za akrobatyką, bo, ze względu na remont, nie odbywają się wakacyjne treningi.

Do ćwiczeń planujemy wrócić pod koniec sierpnia. Jednak już w połowie tego miesiąca pojawi się nowy grafik i wystartują zapisy. Trzymaj rękę na pulsie, bo miejsca na nasze zajęcia zniakają szybciej niż świeże bułeczki.

Co dzieje się w AcroAir?

Remont to nie jedyna sprawa, która zaprząta nasze głowy. Mimo wakacji w AcroAir dzieje się naprawdę dużo!

Właśnie trwa półmetek obozu dla dorosłych. A przed nami również dwa turnusy AirCampu dla dzieci.

Dalej odbywają się także stacjonarne warsztaty AcroLato. Na niektóre turnusy mamy jeszcze wolne miejsca. Sprawdź więcej szczegółów klikając przycisk poniżej.

Czujemy ogromną wdzięczność za możliwość rozwoju i pomagania w rozwoju pasji uczestników naszych zajęć. Dziękujemy, że jesteś z nami! Bez Ciebie to, co robimy nie byłoby możliwe.