W sklepach rozgościły się już na dobre świąteczne dekoracje, a w niektórych słychać nawet świąteczną muzykę! Dla nas to znak, żeby rozpocząć zapisy na akrobatyczny obóz zimowy dla dzieci i młodzieży!

Podwójnie szczęśliwa czternastka!

Zimowy AirCamp 2023 będzie czternastym obozem organizowanym przez AcroAir. I chociaż mamy tak ogromne doświadczenie w organizowaniu obozów, to za każdym razem gdy otwieramy zapisy, czujemy tę samą ekscytację jak za pierwszym razem.

To już taka nasza mała tradycja, że zimą wybieramy się do pięknego hotelu Star Dadaj*** położonego na cichej mazurskiej wsi niedaleko Olsztyna. Idealne warunki do wypoczynku od miejskiego zgiełku i cudowna baza treningowa przyciągają nas tam od 2017 roku.

Najważniejsze informacje o obozie

Nasz akrobatyczny obóz zimowy organizujemy w pierwszym tygodniu ferii dla województwa mazowieckiego, czyli w dniach 11-18 lutego. Tak na marginesie zdradzimy, że w tym roku AcroFerie będą odbywały się zarówno w pierwszym, jak i drugim tygodniu ferii. Ale więcej szczegółów o tym wydarzeniu przedstawimy już wkrótce. Teraz wróćmy do obozu.

To, co interesuje wielu rodzic to cena obozu zimowego. Udział w tygodniowym turnusie z codziennymi treningami akrobatyki, basenem i wszystkimi innymi atrakcjami wynosi 1950 zł.

Akrobatyczny obóz zimowy – jak się zapisać?

Aby zapisać się na akrobatyczny obóz zimowy wystarczy wypełnić formularz na tej stronie. Tam również znajduje się dokładny opis obozu wraz z przykładowym planem dnia. Po wypełnieniu formularza i otrzymaniu od nas wiadomości zwrotnej o dostępności miejsc, należy wpłacić zaliczkę oraz wysłać wypełnioną kartę kwalifikacyjną, również dostępną na stronie z opisem obozu.

Jak zwykle u nas decyduje kolejność zgłoszeń. Prawie połowa miejsc już zapełniona, więc nie ma co zwlekać. Jeśli zależy Ci, żeby spędzić z nami wyjątkowy czas, warto zapisać się już dzisiaj, zanim zabraknie miejsc!