Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że większość zajęć w AcroSpace ruszyło z początkiem tego tygodnia. 

Od wtorku 6 września zaczynają się również zajęcia w SP 366 (ul. Małcużyńskiego 4). Możemy również potwierdzić start zajęć w SP 47 (ul. Zoltana Balo 1) w dniu 26.09. O starcie zajęć w pozostałych lokalizacjach będziemy informować na bieżąco. 

Wiele poziomów zaawansowania do wyboru

Chociaż na podkładzie AcroAir już grubo ponad 400 zapisanych osób, wciąż mamy miejsca w niektórych grupach. 

W AcroAir ćwiczą już przedszkolaki! Zapraszamy ich na grupę początkującą. A dla tych, którzy potrafią robić przewroty i stawać na rękach mamy grupę średnią. 

W grupach dla dzieci wieku 6-13 lat przygotowaliśmy aż 5 różnych poziomów zaawansowania! Tak, żeby każdemu ćwiczyło się bezpiecznie i komfortowo. 

Na treningi akrobatyki zapraszamy też młodzież i dorosłych. Mamy grupy dla totalanie początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowaych. 

Nie we wszystkich grupach są jeszcze miejsca. 

Nowości w grafiku AcroAir

AcroAir to przede wszystkim akrobatyka, ale nie tylko! W poprzenich latach dołączyła do nas joga i w tym roku również nam towarzyszy.  Co więcej – dalej rozwijamy naszą jogową odnogę. W tym sezonie można spróbować jej wyjątkowej odmiany – aerial yoga – czyli jogi z użyciem hamaków, które ułatwiają wchodzenie w pozycje odwrócone i skutecznie niwelują negatywne oddziaływanie grawitacji i pozycji siedzących na nasze ciało. 

Sprawdź też koniecznie naszą poranną ofertą zajęć jogi – przygotowaliśmy bardzo różnorodne propozycje: energetyczne poranki z power yoga i wyciszająca easy yoga

W naszym grafiku nie mogło zabraknąć uwielbianych przez Was rodzinnych zajęć – AcroFamily. Tym razem podzieliliśmy je na dwie grupy. Rodziców z przedszkolakami zapraszamy na małą salę, a starszaki kontynuują akrobatyczne zabawy na dużej sali. 

A od tego sezonu zapraszamy także na rozluźniający stretching! Po trudach całego tygodnia w piątkowe popołudnie będzie można relaksować się i zadbać o mobilność całego ciała. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest piękny szpagat czy po prostu sprawne ciało. Na tych zajęciach przekonasz się, że stretching nie musi boleć, a wręcz może być bardzo przyjemny! 

Zapisz się, zanim zabranie miejsc!

Jeśli jesteś u nas po raz pierwszy, to zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami, które znajdzesz na tej stronie (m.in. jak zapisać się na zajęcia, jak do nas trafić). 

A później zapraszamy do zapisów, zanim zabraknie miejsc 🙂